Jak makijaż na 50: Porady wyglądać młodziej


  Jak makijaż na 50: Porady wyglądać młodziej. Zmarszczki i oznaki starzenia, co zostało potwierdzone przez wielu znanych trendów i coraz mniej produkować dzięki chirurgii plastycznej. Jednakże, istnieje kilka porad i wskazówek, aby nie poddać się operacji i noszą skóry, makijażu i świeży, młodzieńczy i pogodny wygląd. Wystarczy tylko prawidłowo wybrać makijaż. Oto kilka prostych wskazówek, które wyglądają nie tylko idealne, ale na pięćdziesiąt makijażu wyglądać młodziej.

  twarz

  Używa pierwszym twarzy, można użyć zarówno twarzy i oczu. Wybierz odpowiedni dla ciebie, produkt który homogenizacji skórę i sprawiają, że makijaż dłużej. co do podstawy makijażu, wybierać te płyny, nawilżające i rozjaśniające produktów. Nie stosować zwartych sfer lub produktów, ponieważ mają tendencję do ślizgania się i wprowadź podkreślać zmarszczki. Zasada ta odnosi się również do korektora. Na pokrycie cienie? Użyj pomarańczowy prawo jeśli masz cienie w kolorze niebieskim, żółtym, jeśli masz cienie w kolorze fioletowym. Zielona prawo należy użyć dla obszarów z ziaren i rojetes. Na policzkach wykorzystuje różu korzystnie kremy lub żele.

  oczy

  Opta neutralnych kolorów: róże, brązy, szarości&# 8230; Wybierz non-nieprzezroczyste, wysoce pigmentowane cienie lub bardzo jasne. Nakłada się na powiece oraz wewnętrzny narożnik oczu wykorzystuje zapalniczki sygnał światła. Nie zapomnij wybrać kolor odcieni, które wykraczają z kolorem oczu. Spójrz rozszerzyć określić oczy z ciemnym ołówkiem lub eyeliner. Na wewnętrznej krawędzi oka wybiera kredka do oczu w jaśniejszym kolorem jak brąz, daje jasność i intensywność wygląd.

  Rzęsy i brwi

  Należy zwrócić szczególną uwagę na rzęsy i brwi, nie przesadzaj z tuszu do rzęs. Stosując kilka warstw tusz do rzęs być dłuższy. Brwi pomóc nam wrobić oczy, tak że należy zachować w celu pęsetą. Puszki zdefiniować specjalny ołówek do brwi.

  usta

  Chociaż jest korzystne oka najbardziej neutralne kolory i nie przesadzić zbyt dużo makijażu, warga może grać trochę więcej. Podczas używania szminki dni różowy lub brzoskwiniowy i czerwonawe odcienie noc. Staraj się nie robić zbyt wiele wargę, żeby nie wyglądały na starsze.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  − 1 = 5


  B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Sarveisontelo عيون منتفخة