Gandia Shore: Rdzeń pracuje nos, usta i piersi w „callejeros” [zdjęcia]

Gandia Shore: Rdzeń pracuje nos, usta i piersi w &8216; błądzących&# 8217;. Kataloński zawodnik bardziej atrakcyjne rzeczywistość „Gandia Shore” postanowił zwiększyć nosa i piersi i usta w Barcelona klinika, się raz komfortowo ze swoim ciałem, ale najbardziej imponujące jest to, że chciał pokazać go wszystkim przez słynnego programu „callejeros” podczas jego reportażu Bellezas skalpel. Cristina Serrano pokazał nam zarówno procesu i wynik koniec, i byliśmy w stanie sprostać nowej podstawy będzie w sezon najbardziej fiestero MTV rzeczywistość.

Uczestnicy programu 'Gandía Shore' Stały się słynne na noc po wydaniu sezon którzy spędzili ostatnie lato w mieście Walencja, w tym ich praca w barze, w mes wewnątrz jego posiadłości, oraz, oczywiście, długo noce i zabawy przez najlepszych lokalnych białym wybrzeża; tak bardzo, że MTV potwierdził drugi sezon tego 2013.

rdzeń ulegały Korekcja, i powiększania piersi i usta w klinice w Barcelonie, w operacji, która trwała prawie cztery godziny, podczas gdy jej rodzice i siostra wyczekiwanym swoje odejście z sali operacyjnej.

Raz obudził się z narkozy, kataloński pokazał zadowolony z wyników, chociaż stwierdził: &# 8220; I trochę przestraszony potem spojrzeć w lustro i nie uznają&8221;.

Miesiąc później, i wiele więcej odzyskuje, Rdzeń powrócił być z nimi, aby pokazać swój nowy wizerunek, stwierdzając: &# 8220; To było naturalne, ale w przyszłości jak uzyskać więcej klatkę piersiową&8221;, i to jest to, że według niej: &# 8220; Jeśli jesteś dużo na tym świecie nie dzwonić do pracy&8221;.

Pewien, że bardzo szybko pokazuje Ostateczne wyniki matowy i naturalność, która charakteryzuje go w drugim i oczekiwanego sezonu „Gandia Shore”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 4