Jak zostać semi-permanentny Manicure


  mieć idealne paznokcie Jest to pragnienie wielu kobiet, ale nie zawsze mają czas do opieki w pełnym szkliwo. Z codziennego szalonego tempa, w coraz większym stopniu zredukować coraz więcej czasu poświęcić na nasze piękno.

  Aby uniknąć ciągłych paznokcie retuszowania, glazura półtrwałych jest doskonałym rozwiązaniem. zapewni, trwałe rezultaty i wysokiej precyzji. Jednak, aby przynieść doskonałe paznokcie, jednak należy dokładnie stosować się do zaleceń dajemy od aplikacji.

  1. zapewnia dobrą cyrkulację powietrza

  Przed naniesieniem glazury półtrwałych, upewnij się, że Twój dom jest dobra cyrkulacja powietrza. Otworzyć okna lub balkony pomieszczenia zdecydowałeś się zrobić paznokcie, będzie to jeden z kluczy tak, że wynik jest spektakularny.

  2. Producent manicure

  Teraz jest czas, aby rozpocząć z manicure. Używa się najpierw przybory do manicure normalny: plików, usuwania naskórka, etc.. Daj sposób chcesz to kolejny krok. Sugerujemy raczej oprzeć się na stole tak, że stosowanie półtrwałych glazury jest optymalna.

  3. W oparciu Enamel

  Kolejne etapy obejmują aplikacja podstawa, która jest niezbędna do rezultatem jest bardziej trwały. Skoro to jest suchy, nie jest bezpośrednio stosowane półtrwałych szkliwo, oczekują na kilka minut we lampa UV a my zapewniamy, że wszystkie paznokcie wyschnięcia.

  4. Nałożyć szkliwo półtrwałych

  W tym momencie stosuje szkliwo półtrwałych wybraniu ulubiony kolor wśród najlepszych marek i najnowszych trendów paznokci, takich jak odcieniach metalicznych. Następnie daje górną warstwę być suszone na zewnątrz lub, jeśli wolisz, pod lampą UV.

  5. Wylecz

  Po paznokci została zastosowana i suche, dezynfekuje sprzęt używany dla manicure uważając, aby dokonać pełnej dezynfekcji. W ten sposób można uniknąć Ryzyko zakażenia. Można zabrać ten gwóźdź używa quitaesmalte bez aceton.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  25 − = 19


  Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة