paznokcie żelowe w domu bez lampy: wszystkie produkty [ZDJĘCIA]

paznokcie żelowe w domu bez lampy: wszystkie produkty. Paznokcie żelowe wygrywają bitwę do tradycyjnego manicure. Aby wykonać manicure żelowy ma trzy opcje: za pomocą lampy UV, żel bez lampy i wykończenia paznokci. Skończył prawie takie same, ale nie używać lampy oszczędza czas, pieniądze i przestrzeń. Aby wykonać manicure żelu w domu trzeba będzie pewne produkty lub zestawy, a następnie policzyć wszystkie szczegóły, dzięki czemu można pokazać paznokcie żelowe bez użycia lampy UV.

Istnieje kilka sposobów zrobić paznokcie żelowe w domu bez lampy. Pierwszym i najprostszym, ale bez profesjonalnego wyniku stosowania żelu do paznokci wykończenie. Prawie wszystkie firmy mają paznokci piękno z tym skutkiem, na przykład, Essie, Kiko, istota&# 8230; te Emalie wykańczania żel Są idealne, ale masz dużo czasu i chcesz szybko i łatwo wyszukać żel manicure. Essie, na przykład, oferuje swoim emalie Gelcouture. Jest to koniec manicure żelu w dwóch krokach, paznokci, a następnie warstwa wierzchnia najpierw nanosi żelu. Te emalie może trwać do 12 dni w nienaruszonym stanie i posiada 19 dostępnych kolorów.

Inną opcją ominąć lampy UV jest użycie tzw &8220; żele żele lub zimno bez światła&8221;. Żele te składają cianacrilatos i nie wymaga aktywacji przez światło lub przez zastosowanie lamp UV. Żele bez światła mają łatwy wniosek, ale jego siła jest niższa w porównaniu z innymi materiałami. Katalizator jest reakcja chemiczna, która jest stosowana przez natryskiwanie lub malowanie. Aby skorzystać z tych żeli, należy najpierw zdezynfekować i desmquillar gwóźdź. Po usunięciu skórki pomarańczowej z kijem. paznokcie Lima i usunąć kurz, zastosowanie wskazówek (jeśli to konieczne) i czyste paznokcie z płynem czyszczącym. Stosuje się żel na całej powierzchni paznokci i aktywator nakładać pędzlem lub sprayu do paznokci. należy pozostawić do wyschnięcia i ponownie spust. olej Lima i poleruje paznokcie i nałożyć połysk glazury lub lakier.

Aby wykonać ten manicure z zimnymi żeli można kupić produkty oddzielnie lub w zestawie. te zestawy zazwyczaj nie znajdują się następujące produkty: żel bez lampy, klej do paznokci, krótkie wskazówki, wapno, wapno taco Paar polerowania wskazówki torby, cieńsze wskazówek, szczotka, przygotowujący sztuczne skórek paznokci żelem i wrażliwą szklaną Godet. Są prostsze zestawy, ale to byłoby mieć wszystko, czego potrzeba do manicure bez lampy UV. Marki znajdziemy takie jak Thuya i wyładowanych. W naszej galerii można zobaczyć wszystkie produkty żel do paznokci bez lampy.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − = 14


Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo