Łepak: fryzurę z 80 powrotem stomping [zdjęcia]

Mullet: Fryzura z 80 powracającego stomping. Wydaje się niewiarygodne, ale tam ochenteras fasony powracający. Nie mamy na myśli w dziedzinie mody, ale piękna. Fryzurę ikona osiemdziesiątych łepak jest niewątpliwie bardzo odważna fryzura i nie nadaje się dla każdego. Mullet fryzura widzieliśmy to jedne z najlepszych modeli na wybiegu. Tutaj powiemy Ci co łepak i jak nosić go z klasą.

Krój łepak I stała się modna David Bowie w latach 70-tych i osiemdziesiątych najechał na ulicę. Dzisiaj widzieliśmy wygląd gwiazd, okładki czasopism i wybiegach. Musimy po prostu rozłożone trochę więcej od reszty śmiertelników. Ale co to jest łepak? Jest to skrót z przodu i długa z tyłu. Jak powiedziałem wcześniej, jest ekstrawaganckie fryzury, odważne, bardzo radykalny i osiemdziesiątych. Generalnie przód włosy blunta tym grzywką i tyłu noszenia gładka. Jean Paul Gaultier został zainspirowany Bowie stworzyć cefal spojrzenie na paradzie jesień / zima 2013/2015. Więc jest to fryzura, która trwa kilka sezonów jako głowa wystaje. Prawdą jest, że fryzura jest uważany za nieco tandetny, ale nowa technologia zmienia się całkowicie i staje się bardzo modne i fryzura inna.

Cefal wygląda dobrze na powierzchniach okrągłych i owalne, najlepiej unikać długiej i ostrej twarzy. Należy także pamiętać, nasz typ włosów przed cięcia cefal, kręcone włosy powinny unikać, To wygląda najlepiej na prostych włosach, falistej lub naturalna wielkość. Cefal można osiągnąć bez przechodzenia nożyczki, jeśli chcemy. Po prostu trzeba wziąć część włosów z przodu nawet grzywką, przyjąć z powrotem i abombarla lub dać głośność efektu tousled. Inną opcją jest do podjęcia żadnych nożyczki cały przód włosy i oczyścić twarz i boku (włosy muszą być za uszami). Aby to osiągnąć należy stosować i dać utrwalający żel jak to opisano powyżej. Cefal także można wnieść w bardziej dyskretny sposób. Manes pończochy są idealne do tego, po prostu wyciąć trochę włosów na szczycie na wysokości części odkształcenia.

Cefal jest reinterpretacji być bardziej kobiece fryzury z grzywką i głośności na wypolerowanych bokach. Można również nosić krótkie włosy z grzywką i wspiął się do przodu i po bokach bardzo krótki, ale bardzo określone. również cefal fryzurę i jest idealne do cięcia eksperyment z kolorem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 4


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron