Home tatuaże: krok po kroku

Lubisz tatuaże, ale nie odważył się zrobić jeden? Ból i że jest to decyzja na całe życie a nie jak wszyscy. Jeśli jest to Twoja sprawa, cicho!, Wszystko ma rozwiązanie. Dzisiaj przynoszą państwu krok po kroku tutorial aby tworzyć własne Home tatuaże. To bardzo proste!

Home tatuaże: Tutorial 1

materiały

  • Projekt wydrukowane z drukarki laserowej.
  • Czystego acetonu.
  • Nożyczki.
  • Bawełna.

Krok po kroku

wyszukiwania Internet Design lubisz i je drukować w kolorze czarnym rozważa musi to zrobić z drukarki laserowej, ponieważ w przeciwnym razie tatuaż nie będą drukowane na skórze. Można drukować różne wzory na jednym arkuszu papieru, aby zmaksymalizować.

Krok po kroku

Patrząc na projekt lubisz i cálcalo odwróconej. Gdy masz go, wypełnić go z czarnym markerem, uznając, że jest tak doskonałe, jak to możliwe. Po zakończeniu cięcia papieru do kwadratu lub prostokąta, aby ułatwić umieszczenie.

Dezodorant w sztyfcie stosuje się w obszarze ciała, w którym chcesz tatuaż. To, umieścić swoje usta i naciśnij projekt tylko na minutę. I voila!

Środki ostrożności

Home tymczasowe tatuaże są wykonane z farb na papierze, to znaczy, że nie są wykonane biorąc pod uwagę, że mają być stosowane na skórę. W sposób oczywisty wykorzystanie że dajemy w zasadzie jest nieszkodliwy, ale nadużyciem to może być szkodliwe dla skóry. Dlatego zachęcamy do korzystania z tych sztuczek, aby domowe tatuaże tymczasowe na specjalne okazje, to może być ważnym festiwalem lub mianowania. Pamiętaj, że kluczem jest umiar!

Co myślisz o tym artykule? Zaleca się również przyjrzeć innych tymczasowych tatuaży, takich jak tatuaże z henny. Ponadto zachęcamy do również spojrzeć na tych tymczasowych tatuaży dla druhen.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة