Niebieskie usta: Tendencja niebieskich ustach i jak to jest [zdjęcia]

Nowe trendy w świecie makijażu przyjść nagle i nas zaskoczyć. W ostatnim Paris Fashion Week, dziewczyna to Olivia Palermo zdecydował się na inny kolor warg: granatowy lub niebieskie usta. W ciągu kilku tygodni, to makijaż stał się dość trend. nie nadaje się do wszelkiego makijażu i nie łatwy do przeprowadzenia, ale EllaHoy można odkryć, co ten trend i jak ją nosić. Jeśli jesteś fanem lub fantazyjny makijaż wyglądać inny akcent do swojej urody wyglądać powinna postawić na ustach niebieskich.

Niebieskie usta lub inne nietypowe dźwięki Mogą trafić trochę na początku, ale wszystko jest odważna. Często te pomadki są zarezerwowane dla fotografii na portalach społecznościowych lub na czerwonym dywanie, ale prawda jest taka, że ​​mogą być z różnych wygląda. Niebieskie wargi może dać dużo grać bez żadnych wątpliwości, że jest to makijaż zrobić, aby zaskoczyć. Olivia Palermo Zastosowano (bardzo skuteczne) na ostatnim Paris Fashion Week. Inne modele, aktorki i blogerów mody wybrały niebieskich ustach kilkakrotnie Blanca Suárez czy Rihanna.

Na początek, zdecydować się na szminkę w kolorze granatowym lub marynarki teksturowane mat. Po pierwsze, należy nakreślić wargi (z tym samym odcieniu niebieskiego), a następnie za pomocą pędzla wargi nałożyć pasek i dzielić jak najwięcej koloru i mogą pracować w sposób właściwy z szminka. Reszta makijażu powinien być dyskretny. W obliczu dotyczy naturalną bazę i daje świecące dotykowych policzki z reflektorem. Użyj cienie do powiek w odcieniach beżu, jasnoszary lub nago. Tak, unikać produktów do makijażu bardzo nudna i blada. Niebieskie pomadki doskonale łączą się z ubrania w kolorze niebieskim, białym, czarnym lub odcieni szarości. Waż z niebieskimi warg?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − = 43


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi إيجابيات الصورة