10 trendów w modzie na wiosnę / lato 2016 należy przestrzegać [ZDJĘCIA]

10 trendów w modzie na wiosnę / lato 2016 trzeba się trzymać. Czy to możliwe, aby kupić nowe trendy w modzie na wiosnę / lato 2016 to teraz? Odpowiedź jest zdecydowanie tak, ale żeby to osiągnąć musimy starannie wybrać co odzież i akcesoria, które najlepiej odzwierciedlają nadchodzące trendy. Wtedy zobaczymy, jakie są najważniejsze trendy na nadchodzący sezon są.

Jednym z trendów widzieliśmy na wybiegach więcej Jest tłoczenia Sprawdź. Czek jest taki sam jak wzór testu, chociaż ten druk jest związane z zimą, zwłaszcza w przypadku korzystania z tartanu, na wiosnę / lato 2016 wymiata. Oczywiście, że nie odnoszą się jedynie do wydrukowania pledy, ale każdy rodzaj obrazów drukowanych, od klasycznego po nowoczesny. Srebrną Jest to jeden z gorących trendów tej zimy 2016, ale także w sezonie wiosennym. Krótko mówiąc, wydaje się, że lubią połysk, ale trendy pokazują nam, że musi być srebrny i olśniewające szaty z futurystycznym wyglądem. Wśród najważniejszych wydarzeń w nowym sezonie, możemy wyróżnić piękny Gucci Kurtka bomber styl.

Z pewnością wiesz, że spodnie culotte Są to ogólna tendencja. Jeśli nie ma żadnego modelu w szafie nadszedł czas go kupić. Na wiosnę / lato 2016 jest wiele modeli do wyboru, zarówno niskie Firmy kosztować luksusu. Jeśli chodzi o akcesoria, które zatriumfuje w przyszłym sezonie, jest chusteczka. Postaw na styl chustka, który miał w latach 90. Tak, można połączyć i wprowadzają w oryginalny sposób: a bransoletka, pasek, włosy&# 8230; Na wiosnę można jeszcze chłodno, więc marki mody również pomyśleć o tendencji sweter. Jeśli chcesz być najmodniejszym miejscem, wybiera Szczególnie prosty sweter i czyste cięcie, z długimi rękawami i okrągłym dekoltem i prosto. To może być gładka lub dyskretny tłoczenie, takie jak paski. Jeśli chodzi o dżinsy są z powrotem chudy styl. Postaw na modelu dostosowanego i łamanego. Ten rodzaj dżinsów może łączyć powyższe z wielu części. Podstawową.

Jak każdy wiosną, kwiaty wrócić i tym razem Kwiatowe nadruki Pochodzą one zdominować nasze szafy. Lub przynajmniej powinno być. Sukienki, bluzki, kurtki bomber, spódnice, koszule&# 8230; Ubierają z pięknymi kwiatowymi nadrukami. Wśród nowych trendów w modzie na wiosnę / lato 2016 podświetleniem styl lat 70., ale z akcentami mod. Aby to osiągnąć trzeba prosty i długie spodnie do kostki. Ten rodzaj spodni nie ogarnęła pasów startowych. Jeśli jesteś z tych, którzy wolą nosić spódnicę i iść z modą, nie można pomóc, ale kupić Harmonijkowe spódnica pastelowych kolorów. Zdecydować się na model w kwarcu różanego i spokoju niebieski, modnych kolorach. Last but not least, wyróżnić powrót tweed kurtki. Dzięki Chanel znów stać się trendem. Wybierz krótkie i świeże i energetyczne kolory jak żółty, czerwony modeli.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer