Summer Fashion Trends 2016: Tropical Drukuj [ZDJĘCIA]

Summer Fashion Trends 2016: Tropikalny print. To lato 2016 przynosi nam jedną z najbardziej kolorowych i trendów mody zabawa: tropikalne wydruków. Są one drukowane na odzieży i akcesoriów ruchliwych. Niekwestionowanymi bohaterami tego druku są niewątpliwie liści palmowych, które charakteryzują się intensywnym szmaragdu. Oczywiście, istnieje również drukuje tropikalne kwiaty, owoce, zwierzęta&# 8230; Jakie są domy mody, które zostały zaproponowane ubranie wzór? Istnieje wiele marek, takich jak Antonio Marras, Gucci, House of Holland czy Dsquared2&# 8230; Niskie koszty firmy wybierają również dla najfajniejszych tropikalnych wydruków.

Wśród trendów w modzie na wiosnę / lato 2016 to wydruki tropikalne inspirowane. Jak już wspomniano powyżej, ale to drukuje głównie z liści palm, kwiatów lub innych bardzo orzeźwiające i wesołych motywów. Na przykład, House of Holland Jest ona odrzucona przez tworzenie odzieży z nadrukami tropikalnych w niezwykłych i nieoczekiwanych kolorach, takich jak niebieski lub czerwony żywszą ognia. Te ubrania nosić stworzeń morskich, takich jak żółwie, kraby, muszle&# 8230; umieszczone na białym tle i bloku koloru. Nawet dom mody Paul & Joe To opuścił podbić do tego wzorca, tak pogodna. W swojej nowej kolekcji znajduje się kilka propozycji, gdzie palmy są bezwzględne bohaterów.

Bardzo atrakcyjne są tworami Mara Hoffman, że oprócz strojów kąpielowych z tropikalnych wydruków, zastosowano również do maxi spódnice i sukienki z dużymi kwiatami w jasnych kolorach. Wśród propozycji najmodniejszych w tym sezonie są sukienki Gucci, przy czym arkusze są papugi laserowe ozdobić topy i krajobrazy z wężami są reprodukowane wzdłuż spódnicy. Dsquared2 także proponuje ubrania z kwiatami hibiskusa, liści palmowych i niebieskim tle morza. Nie ma również brak akcesoriów z tropikalnych wydruków. Te dodatki są idealne, aby rozjaśnić każdą matowy wygląd. Są to torby, sandały, szaliki, okulary&# 8230; Na przykład: model okulary Diesel pokryte zielonymi palmami lub wysokim obcasie sandały z tropikalnych druku Chanel i Proenza Schouler worek ubiera również z palmy w przód. w Naeem Khan zaproponować kolczyki z tropikalnych szczegółów.

Stroje kąpielowe i bikini w sezonie letnim 2016 są wypełnione najbardziej pogodnych tropikalnych wydruków. Moda łazienka z tropikalnym nadrukiem to prawdziwy musi mieć, nie wolno przegapić w armario¡. To nie będzie trudne, aby znaleźć jeden z tych projektów, jak prawie wszystkie firmy niski koszt mody i luksusowych wprowadziły je w swoich kolekcjach mody. Sprawdź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć najlepsze projekty.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer