Zara otworzy największy magazyn w świecie Madrycie

Zara otworzy największy sklep na świecie w Madrycie. Zara jest najbardziej znaną marką w świecie mody i jej sklepy rozmieszczone są na całym świecie. Inditex Group ogłosiła otwarcie nowego sklepu na Paseo de la Castellana w Madrycie w liczbie 79. Charakterystyczną cechą tego nowego sklepu jest to, że jest to największy na świecie. Znajdą się na nim ponad 6000 metrów kwadratowych powierzchni. Bez wątpienia będzie to idealne miejsce dla miłośników firmy.

Zara otworzy Megastore w Madrycie

Zara jest podpis najsłynniejszej świecie mody. Każdy wie, Grupa Inditex i wszyscy chcą wyglądać ich odzieży. Moda i dobre ceny są zjednoczeni w swoich zbiorach każdego sezonu. Grupa właśnie ogłosił, że otworzy największy na świecie sklep Zara 7 kwietnia. Mega sklep będzie znajdować się na Paseo de la Castellana, pod numerem 79. La Castellana jest jedną z głównych ulic miasta. Największa na świecie sklep Zara Ma powierzchnię ponad 6.000 metrów kwadratowych. Prawdziwe szaleństwo!. Ten nowy obiekt przekracza że marka ma na ulicy Serrano, składający się z 2,415 metrów kwadratowych. Miejscowy Castellana było 8 miesięcy w pracy i wszystko zakończy się w kwietniu przyszłego roku wraz z otwarciem. Przestrzeń wcześniej mieściły się magazyny Fnac i siedliska.

Inditex donosiła Benefico netto 3,157 mln euro (2016), co stanowi wzrost o 10% w stosunku do poprzedniego roku (2015). sprzedaży spółki osiągnęły 23,311 mln euro. Hiszpania stanowiły 16,9% sprzedaży Inditex, Azji i 23,5%, reszta Europy i łacińskich euro 43,9 15,3%. W rynku rośnie w całej Azji. Z tych i innych powodów, Amancio Ortega (Założyciel Zary) jest jednym z mężczyzn najbogatszy na świecie.

O ile jesteśmy w oczekiwaniu na otwarcie największy na świecie sklep Zara Możesz czytać te artykuły:

To kontrowersyjna kampania „Kochaj swoje krzywe” z Zary czy sztuczek kupić w Zara i zaoszczędzić pieniądze.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − 88 =


Content Corte de cabelo do eserto Homme qui se sent femme Oleo rosa mosqueta padron إيجابيات الصورة