Najlepszych fotografów mody w historii

Świat mody jest bardzo duża i mody fotografowie zajmują uprzywilejowaną pozycję. Bez nich wiele modeli lub firmy nie stałby się sławny. Fotografowie tworzyć redakcyjne modzie dla magazynów i kampanii. Są one niezbędne dla mody, aby dotrzeć do opinii publicznej. Wiele z nich stały się punktem odniesienia i wyjść z mody. Nawet jego fotografie są narażone w najlepszych muzeów na świecie. Odkryj z nami jakie są najlepsze fotografów mody na świecie.

Helmut Newton

Helmut Newton (1920-2004) jest uważany za jednego z najlepszych fotografów XX wieku. Jego praca była zawsze naznaczona zmysłowości i seksu. Był twórcą &# 8220; Porno Chic&# 8221;. Jego fotografie są zdominowane przez akty i obcasy. Jego fotografie wyszły na okładkach magazynów takich jak Elle, Vogue, Vanity Fair i Playboy.

Richard Avedon

Richard Avedon (1923-2004) jest również uważany za jednego z najlepszych fotografów mody na świecie. Pracował dla Harper Bazaar i Vogue USA. Jego specjalnością były portrety, ale również uczynił fotografii mody. Był jednym z pierwszych fotografów, aby dać &# 8220; wolność&8221; modele i nie pojawiają się w uległe lub obojętnym nastawieniem.

Mario Testino (1954) Jest to jeden z najbardziej prestiżowych współczesnych fotografów. Jego połączenie z Lady Di dał mu pozycję &# 8220; oficjalnym fotografem&8221; Korony Brytyjskiej. Jego słynne kampanie dla ich naturalnych SOS świata mody. Pracował dla prawie wszystkich magazynów mody takich jak Vogue, jak świat czy Vanity Fair. A zdjęcia były wystawiane w muzeach. Jednym z jego najnowszych prac jest okładka Vogue Penélope Cruz.

Peter Lindbergh

Peter Lindbergh (1944) to kolejny z wielkich fotografów mody żyje. Jego fotografie są prawie zawsze w czerni i bieli. Zrobiła kampanie dla marek odzieżowych takich jak Giorgio Armani, Calvin Klein, Donna Karan. Zrobił słynne okładki Vogue Wielkiej Brytanii, gdzie pojawiają się one po raz pierwszy wszystkie topowe modele z lat 90-tych był również tym, który przekonał model Linda Evangelista na włosach był cięty, które zgłaszane im wiele korzyści dla obu.

Patrick Demarchelier

Patrick Demarchelier (1943) Jest samoukiem fotografem. Od końca lat 70., jego fotografie ukazywały się w czasopismach, takich jak Vogue, Rolling Stone, przepych, Life, Newsweek i Elle. Był oficjalnym fotografem księżnej Diany i pierwszy zagraniczny fotograf przedstawiać brytyjskiej rodziny królewskiej. Od 1992 do 2004 roku był głównym fotografem magazynu Harper&# 8217; s Bazaar. Imię i nazwisko będzie dzwonił, bo cię nazwać je kilka razy w filmie Diabeł ubiera się u Prady.

Annie Leibovitz

Annie Leibovitza (1949) jest jednym z najbardziej prestiżowych fotografów dzisiaj i poszukiwane. Przedstawiana wszystkie najsłynniejsze zakątki świata. Pracował dla Rolling Stone, Vanity Fair, Vogue&# 8230; To był ostatni fotograf przedstawiać John Lennon, zanim został zabity. Ma reputację jako wymagającego fotografa i drogie, ale jego fotograficznych hity mody są widowiskiem. Na przykład, jego seria inspirowana przez Disneya to prawdziwy cud.

Steven Meisel

Steven Meisel (1954), amerykański fotograf znany ze swojej pracy w Vogue Italia Madonna i fotografie opublikowane w książce seksu. Jest to bardzo nieśmiałą osobą, dla której nie ma prawie żadnych zdjęć fotografa i udzielił tylko jeden wywiad w jej życiu. Zrobił kampanie reklamowe dla takich marek jak Anna Sui, Prada, Dolce & Gabbana, Valentino, Versace, Calvin Klein i Loewe. Mówi się, że Meisel jest odkrywcą lub promotor wielu supermodelek. Obecnie pracuje głównie dla Vogue Italia i Vogue USA.

Terry Richardson

Frotte Richardson (1965) Znany jest ze swoich prowokacyjnych i współczesnych obrazów. Zrobiła kampanie dla takich marek jak Yves Saint Laurent, Tom Ford, Marc Jacobs, Sisley&# 8230; i pracował dla magazynów jak Harper&# 8217; s Bazar, średnica wewnętrzna, Vice, Vogue, Rolling Stone, GQ i Vanity Fair. Na jego portrety celebrytów zwykle zawsze używać białe tło. Jego poddani tak jak mityczny stwarzających z okularami Terry. Wiele z jego kampanii zostały oznaczone jako zbyt prowokacyjne.

David Sims

David Sims (1966) Jest to brytyjski fotograf mody rozpoczął pracę w latach 90. w czasopismach, takich jak twarz i id. Pracował z marek jak Alexander McQueen, Balenciaga, Calvin Klein, Jil Sander, Yohji Yamamoto, Levis, Nike i Rimmel. Jego pracował został wystawiony w muzeum V & A i Tate Modern. Jego zdjęcia są świeże, nowoczesne i awangardowe.

Bruce Webber

Bruce Webber (1946) wzrósł do sławy na swoich fotografiach dla Calvin Klein kampanii reklamowych w latach 80-tych. Pracował dla takich firm jak Calvin Klein, Abercrombie & Fitch, Ralph Lauren, Revlon i Versace. Jego najlepsze prace opublikowane w czasopismach takich jak GQ, Vanity Fair, Vogue, Elle czy Rolling Stone. Prawie nigdy nie używa kolorów na zdjęciach, jest zagorzałym fanem czerni i bieli.

fotografowie mody Stały się one związek między modą i publiczności, bez nich &# 8220; Moda&8221; nie dotrzeć do milionów. fotografowie mody są prawdziwymi współczesnych artystów. obecnie Jego prace są uważane za prawdziwe dzieła sztuki.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − = 63


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Corte de cabelo do eserto Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Oysho