Syntetyczne kurtki futrzane: najpiękniejsze modele [ZDJĘCIA]

Syntetyczne kurtki futrzane: większość piękne modele. Jednym z punktów najwięcej zwycięstw w tym sezonie są syntetyczne kurtki futrzane. Oba luksusowych marek, takich jak niski koszt dokonały się w ich zbiorach różnych modeli kurtki, bolerka, marynarki i płaszcze włosów syntetycznych. Luksusowych marek jest coraz częściej wybierają świadomości ekologicznej i tworzyć ubrania, które szanują zwierzęta. kurtki włosy są w wielu wersjach, i są idealne dla wielu okazjach.

Na jesień-zima 2014/2015 hiszpańskiej firmy Zara oferuje nam wiele propozycji kurtki i płaszcze włosy. Zara jest zawsze jedną z firm najbardziej w stanie zidentyfikować najfajniejsze trendy sezonu. Nie jest więc zaskoczeniem, że znajdziemy wiele modeli z syntetycznego futra wyglądać i przy bardzo dobrych cenach. Poza tym zbliża się Boże Narodzenie płaszcz włosów to doskonały wybór, aby połączyć się z naszym wyglądem strony. Widzisz, przeglądając naszą galerię, istnieją modele dla wszystkich smaków, w wersji krótkiej i długiej, w stonowanej kolorystyce, beżowe lub białe, ale również zobaczyć modele najbardziej romantycznych i pastelowe linie.

Jeśli zamiast tego wolą płaszcz lub kurtkę marki luksusowe włosy, też masz wiele modeli do wyboru. Elisabetta Franchi i kilka sezonów, która koncentruje się na tworzeniu tego typu powłok. Bardzo eleganckie i wyrafinowane modele. Stella McCartney jest znany w branży mody do swojej decyzji o stosowaniu wyłącznie materiałów przyjaznych dla środowiska, tak w swojej nowej kolekcji zimowej 2014/2015 można znaleźć kurtki, płaszcze, płaszcze i sukienki wykonane z skóry ekologicznej. Kocca płaszcze stanowcze zobowiązanie do włosów z nadrukiem pantery, bardzo modne w tym sezonie. Michael Kors zaskakuje nas również z syntetycznych futer ze wzorów bardzo ostrożny. Boldest może postawić na płaszcze i kurtki syntetyczny włosy jaskrawych kolorach, grafiki, obrazy bloku kolor, paski&# 8230; Asos mieć wiele modeli do wyboru. Jeśli wolisz, możesz zlać przez syntetycznego modeli skórzanych stylu vintage, klasyczny, która nigdy się nie zestarzeje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − 87 =


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer