Trendy Wiosna / Lato 2015: zwraca małpę kowbojski [zdjęcia]

Trendy Wiosna / Lato 2015: zwraca kowbojski małpę. Nowy sezon przynosi nam z powrotem dżinsy małpy. Ogrodniczki małpy i już nosić kilka sezonów szturchanie głową, ale to lato 2015 są jednym z ubrań, które są w różnych kolekcjach mody. Są krótkie modeli, w różnych odcieniach denim w kolorach&# 8230; wiele propozycji przynieść kowbojski małpę tego lata.

Małpy mają długą historię za nim, to modele stworzone prowadzić pola przez ludzi powiązanych z klasy robotniczej. Nie trzeba dodawać, w ciągu ostatniego stulecia, model przeszedł wiele korekt do osiedlenia się w ostatnich czasach jako jeden z must-have z najbardziej popularnych w dziedzinie damskiej mody sezonu. Do sezonu letniego 2015 istnieje wiele modeli dżinsów małp różnych stylów do wyboru. Są bardzo wygodne, idealne do zabawy i dorywczo wygląda jeszcze Shorebirds garderoby. Na pasie startowym widzieliśmy kilka znanych marek, które wybrały jako małpy Sonia Rykiel i Stella McCartney&# 8230; Małpy, począwszy od tradycyjnych do najnowocześniejszych. Na wiosnę / lato 2015 Mango proponuje modele z długimi lub krótkimi spodniami, ciemny denim, jasnych i białych&# 8230; W Glamorous i Wolnych Ludzi również znaleźć wiele jak u małp Mango dżinsy. Białe kombinezony są częścią kolekcji Asos i Elizabeth i Jamesa.

Jak połączyć kowbojskim małpa? Aby przejść do plaży zakładów lekki denim kombinezony i można go zabrać ze bikini lub kostium kąpielowy pod spodem. Innym sposobem doprowadzenia kowbojski małpa niechcenia to crop top lub poniżej minimalnej górze, tak pokaże pępek. Najlepszym sposobem, aby nosić cowboy małpa jest krótki rękaw gładkie lub drukowane bawełna, połączyć akcesoriów z kolorem koszuli. Jeśli chcesz dać bardziej wyrafinowany akcent na swój wygląd z kowbojskim małpy wyboru połączyć go z koszuli lub bluzki z szyi dziecka, dostaniesz preppy dotykowy pochlebne. Odwiedź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć wszystkie modele.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 − 70 =


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo