C & A w końcu sklep internetowy w Hiszpanii

C&Aby zamówić sklep internetowy w Hiszpanii. Hiszpania w końcu przychodzi do marki mody sklep internetowy C&, po wylądowaniu w Niemczech, Austrii, Francji, Polsce i Holandii od następnego 10 lutego i możemy dokonać zakupów w naszym kraju. Ale jeśli jesteś Klient VIP podpis, można teraz wejść do tego sklepu internetowego 6 do 9 lutego a także będziesz miał 20% przy wszystkich przedmiotów. W ten sposób będziesz miał do dyspozycji w domu i na zbiory kobiety, dziecka i mężczyzny, i zbiory europejskie, które nie są oferowane we wszystkich spółkach zależnych.

Inditex, który został po raz pierwszy rozpoczęła sklepów internetowych, począwszy od Zara i kontynuowanie z resztą ich podpisów jako Bershka czy Stradivarius i jest to teraz kolej na lądowanie inną firmę mody, C&A.

Firma tekstylna rozszerza w ten sposób swoją ofertę zakupy przez Internet, po otwarciu sklepów internetowych we Francji, Austrii, Niemiec, Polski i Holandii. Właściciel tego nowego biznesu w Internecie będzie C&ONLINE GmbH która ma siedzibę w Dusseldorf (Niemcy).

sklep internetowy C& w Hiszpanii będzie rynek marki odzieży kobiet, mężczyzn i dzieci, ale najlepiej można również zakup zbiory europejskie które nie są dostępne we wszystkich jednostkach zależnych, ale za pośrednictwem Internetu. Bo czasami nie jest możliwe, że wszystkie elementy są dostępne we wszystkich placówkach.

Najlepszą rzeczą jest to, że w tej ostatniej kategorii, z którą rozmawiasz, znajdziesz propozycje Premium Westbury, Yessica Czysta kolekcja, który jest wyposażony w zbiór stroje komunijne zarówno dla dziecka do dziecka, Suknie wieczorowe oraz seria ubrania narciarskie.

Wreszcie, podobnie jak inne strony jak Asos, który dostał kilka miesięcy temu w naszym kraju, będziesz miał estilismos porad, które będą ponoszone przez Specjaliści mody C&A.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − 17 =


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Danacol laxatif Erstatning for kød Eruptions cutanees vih