hippie estetyczny: Zwraca styl 60 [ZDJĘCIA]

hippie estetyczny: Zwraca stylu lat 60-tych. Jesteśmy przyzwyczajeni do tendencji lub odzieży mody dawno odzyskać, dostosować się do dziś i są już w ogóle kładki i czerwony dywan. W tym sezonie projektanci firmy i odzież stały się ekspertami w tej dziedzinie i istnieje wiele istotnych elementów w naszym repertuarze tego lata, które zostały zaczerpnięte z przeszłości. tweed kurtki, plisowane spódnice, blaty crop... a jak mogłoby być inaczej, moda hippie niepalny dołącza również główne trendy.

Istnieje wiele szkół myślenia, które wpłynęły na nasz sposób ubierania się, ale bardzo nieliczne przetrwały czas i równie ważne jak hippie. Style "Peace and Love " i "Flower Power„Oni podbili wiele naszych ubraniach i lato to doskonały sezon się ich pozbyć.

Odzież i podstawowe kombinacje

nie tylko marek mody i projektanci Wierzą, ale gwiazdy już pokazały, że estetyczny hippie jest modne, a więc zostało odzwierciedlone w Coachella Festival, udział znajome twarze i którego masa wygląda bardzo przypomina tego ruchu są ostrzegł 60.

  • odzież Są one jednym z najważniejszych elementów i poruszać się pomiędzy skrajnościami. Wiesz mini-sukienki lub długie sukienki i szerokie.
  • w shirty i blaty romans trwa. delikatne tkaniny, koronki, szelki i pokroić cienkie i szerokie są jego główne cechy.
  • wewnątrz spodnie, znoszone dżinsy są trendy we wszystkich długościach.
  • Drukuje w to lato mody są również pod wpływem tego prądu i zdegradowany Jest to jeden z kluczowych, więc nie krępuj się nosić koszule z tym wzorem sukienki. Ponadto, przemieszczanie &# 8220; flower power „nie można przegapić kwiatowy print.
  • kamizelki da autentyczny akcent na swój wygląd. Czy masz jakikolwiek z szafy, więc nadszedł czas, aby je usunąć.
  • Innym elementem, który odgrywa zasadniczą rolę jest obuwie. Roman typu sandały platformy lub korka lub Esparto są dobrym wyborem.
  • suplementy Są to prawdopodobnie jeden z podstawowych aspektów dla hippie powietrzu w naszym stroju. Niewłaściwego bransoletki kolory duże okulary, długie naszyjniki, akcesoria do włosów, takich jak kwiaty i wstążki lub nakładających się pasów.

Ożywia ducha hippie poprzez swoje ubrania i akcesoria latem tego roku. Jeśli wiesz, połączyć, można uzyskać bardzo elegancki wygląd z tym szafek styl i atakuje celebryci.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =


Content Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo