Pióra i płaszcze kobiet jesień / zima 2015-2016 [zdjęcia]

Pióra i płaszcze kobiet jesień / zima 2015-2016.W scribblers i płaszcze na jesień / zima 2015-2016 to jedna z propozycji większą wartość dla tych, którzy nie chcą wydawać na zimno, bez narażania na styl. Zbiór znanych marek można znaleźć zgrabne kurtki w jasnych kolorach i bardzo wyrafinowane, ale istnieje również nieoczekiwane wzory, drukowane na tkaninach i wodoodporny. Parki, kurtki, płaszcze, kurtki krótkie, długie modele i wiele bardzo interesujących propozycji.

Marynarki i kurtki pikowane Są one idealne do chłodniejszych miesięcy. Są ciepłe płaszcze, które chronią nas bardzo dobrze ze złych temperaturach. Te rodzaje powłok są na ogół dość sportu. Dla przesyłek dorywczo wygląd wybrać styl kurtkę i ptactwo lekko na swoim ciele i covblor wolisz, jak istnieją modele ze wszystkich dźwięków, które można sobie wyobrazić. Jeśli chcesz, długopisy, które łączą w sobie wszystko, czego zdecydować się na model w kolorze czarnym, szarym, granatowy lub biały. Jeśli wolisz leadera zaangażowanie plumífero modele w żywych kolorach, takich jak czerwony, fioletowy, pomarańczowy lub turkusowy. długopisy te są idealne do łączenia z dżinsów.

do pracy Można iść doskonale z scribbler, tak stara się wybrać model lub płaszcz kurtka w stylu, który pasuje do ciała lekko pasem na przykład. Można wybrać projekt z piór nieznacznie błyskotliwego błyszczące lub wzorzystych tkanin. myśleć Pióra zważyć nic a teraz można nosić wygodnie. Należy pamiętać, że pióra nie są zwykle używane dla powłok sukienka wygląda, jeszcze od czasu do czasu można znaleźć pierzasty płaszcz wykonany z tkaniny &# 8220; więcej strona&8221; można być wart, ale radzimy zarezerwować długopisy na codzień. Gdzie kupić pióro? Prawie wszystkie firmy niskie koszty mają modele w swoich nowych kolekcji na jesień / zimę 2015-2016&# 8230; Na przykład: Zara postawić na krótkie scribblers w czarnym golfie i innych modeli ultralekkich szary, brązowy lub. Jeśli chcesz bardziej uderzające bazgracz, masz w chłodni w Zara Efekt skóry lakierowanej czerni i przestrzenny szyi. Do najbardziej klasycznych, Zara proponuje wyściełane płaszcz z kapturem w wielbłądziej lub marynarki. Mango można również znaleźć płaszcze i kurtki z pierza w bardzo przystępnych cenach jako krótki Colore mody piór jak bordo lub zielonej butelce lub kurtkę z futrzanym kołnierzem niebieski. Dla tych, którzy chcą bardziej zabawny kurtkę polecamy zakłady na modelu w kolorze żółtym lub czerwonym. Stradivarius, Bershka, Pull&Miś lub H&M również można znaleźć wiele bardzo pięknych piór i niskie ceny kosztów.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 1


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة