Trendy jesień-zima 2014/2015: spódnice imitacji skóry [ZDJĘCIA]

Trendy jesień-zima 2014/2015: spódnice imitacji skóry. Z Cuero z imitación faldas to jest NUEVAS Tendencias dla otoño-invierno 2014/2015, który jest dominando wszystkich colecciones z moda. krótkie, długie, z modeli latających evasé&# 8230; dla wszystkich gustów i wszystkich Twoich potrzeb. Spódnice imitacji skóry są ekologiczne i powyżej mają niskie ceny. Niskie koszty marki udało się zrobić bardzo atrakcyjne modele i po bardzo konkurencyjnych cenach. Zobaczmy, co najpiękniejsze faux skórzane spódnice w tym sezonie są.

Faux skórzane spódnice stały się jednym z odzieży gwiazdą sezonu, i odkryli drogę do wielu nowych kolekcji mody, zwłaszcza tych skierowanych do młodych mody. Niewątpliwie skóra jest tkanka szalejącej zimy. Marka mody TopShop projektuje bardzo obcisłe spódnice ołówkowe i kolano przybywających w czarną skórę, klasyk. Mamy również modele są również bardzo atrakcyjne krótkiej spódnicy. Szwedzka firma H&M stawia na design z minispódniczki ozdobione zamkami, które dodają Glam Rock. Trzeba również modele z krótkim locie lub prosty, podstawowy plan. Zara to spódnice ołówkowe czarny imitacja skóry przylegają do sylwetki lub wybuchają spódnic pani, mamy inne modele w kolorach beżu lub wielbłąda.

Aby połączyć spódnice skórzane naśladując uważamy nasz styl. Skała może zdecydować się na połączonym minispódniczkę z skórzaną kurtkę rowerzystę również. Inną opcją pochlebne w czarnej skórzanej minispódniczkę z suwakami syjamskich z półprzezroczystym bluzka zwierzę wydrukować, jest idealnym miejscem do partii stylizacji. Na każdy dzień możemy wybrać ten sam papy, ale w połączeniu z cienkiej dzianiny sweter lub dyskretny zwykły koszuli. Możemy skórzaną spódnicę do pracy? Szuka pracy musi wybrać spódnicę ołówek w połączeniu z gładkim czarnym skórzanym bardzo kobiecą bluzkę lub ładnym nadrukiem. Osób poszukujących bardziej wyrafinowany i elegancki strój, najlepiej zdecydować się na jeden midi lotu spódnicy i czarnej skóry lub w połączeniu z ładnym kolorowym koronką lub połysk.

Co rzuca się skóry? [Test]

Pytanie 1 z 10

Masz już futro?

pewny

Tak, ale chcę innego

Nie, ale chcę jeden


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 2 =


Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron