nasiadówki: czym są i jak je zrobić

Sitz są one kąpiel terapeutyczna, naturalny środek z roślin wodnych i efektów leczniczych. Chociaż może być siedzieć w wannie z niewielką ilością wody (obejmujące tylko biodra i pośladki), jest łatwiejszy w użyciu pojemnika z tworzywa sztucznego, które mogą być wypełnione wodą i umieszczony nad toaletą. nasiadówki, wśród Efekty korzystne obieg aktywować podbrzusza, co wpływa narządów, takich jak pęcherz, jelita grubego lub genitaliów. Stąd są one zalecane jako skutecznym lekarstwem do zwalczania dolegliwości, które powodują zaburzenia takie jak hemoroidy, szczeliny odbytu, przetoki lub po nacięcia krocza. Są one również wskazane, jeśli infekcje dróg moczowych (Zwłaszcza zapalenie pęcherza), zaburzenia ginekologiczne i bolesne miesiączki.

nasiadówki można przyjmować z zimnej, ciepłej lub gorącej wody, w zależności od stanu, który chcemy złagodzić. czas trwania kąpiel będzie trzy minuty, jeśli robimy to z zimną wodą i 10, jeżeli woda jest gorąca lub ciepła. Mogą być podjęte od 1 do 3 kąpiele Sitz codziennie.

Kąpiel Sitz do zwalczania infekcji

Aby przygotować kąpiel to gojenie dodać kilka szałwia Świeże, jeden z lawenda i jedną z tymianek w 5 litrach wrzącej wody. Zdjąć z ognia i ostudzić. Filtrować i podgrzać mieszaninę do sedesu. W przypadku zakażeń grzybiczych jest również wskazane Ciepła kąpiel woda z octem jabłkowym.

Siedzenie kąpiel kandydozy

Aby przygotować tę kąpiel miesza się 100 g łopian i 100 krwawnika w 5 litrach wody i pozostawiono do odstania na 12 godzin. Po tym czasie mieszaninę odsącza się i płyn ogrzewa się do siedzenia kąpieli.

Siedzenie kąpiel hemoroidy

W tym przypadku, dodać 2 litrów wody cyprys, banan i orzech włoski, i gotować przez 5 minut. Wyjąć i poczekać, aż woda ciepła, a następnie wykonać kąpieli SITZ przez 10 minut. Inną alternatywą jest mieszalny z rumianku, oczaru i wiciokrzewu (4 łyżki każdej rośliny) w takiej samej ilości wody.

Sitz kąpieli suchość pochwy

Dodać 100 g malwa i 100 nagietek w 2 litrach wrzącej wody. Wyjąć i ostudzić. Filtrować i podgrzać nieco do siedzenia kąpieli.

Możesz być także zainteresowany: 10 Naturalne środki zaradcze, aby oczyścić jelita i odkryć 20 roślin, które poprawiają zdrowie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Madre frasi