Tisanes aby oczyścić nasz organizm: naturalny środek

tisanes depurativas Są one idealne do podjęcia przed rozpoczęciem Weight Loss Diet i wyeliminować wszelkie zanieczyszczenia z organizmu. Ale są one również zdrowa alternatywa kompletny dieta na co dzień, zwłaszcza gdy popełnił jakiś nadmiar. Poza tym ma działanie odtruwające, a także przyczynić się do zmniejszenia obrzęk i zatrzymanie płynów. Jeśli cierpisz z powodu alergii lub nietolerancji, należy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem tych napary:

  1. infusion karczoch: Jeśli sojusznik par excellence, jeśli chodzi o utratę wagi i oczyścić organizm jest niewątpliwie karczoch. Napar z liści karczochów pobudza diurezę i sprzyja eliminacji toksyn z organizmu. Ponadto, dzięki swoim właściwościom, ale również pomaga desinchar brzuch i uaktywnić krążenie krwi. Aby przeciwdziałać lekko gorzki smak naparu karczocha można słodzić z odrobiną miodu. Aby przygotować ten infuzji potrzebne: 30 g liści karczocha, 1 łyżeczka miodu. Trwać co najmniej raz dziennie po posiłku.
  2. Infusion Birch: Brzoza jest dobrym sojusznikiem wstać z zatrzymaniem płynów, którego konsekwencje są nieestetyczny cellulit lub obrzęk kostek. Brzoza ma działanie silnie moczopędne, pomaga wyeliminować toksyny i odpady. Promuje ona również funkcję nerek. Aby przygotować ten infuzji potrzeby: 1 łyżkę suszy brzozy i łyżeczkę miodu do słodzenia. Wziąć raz dziennie po posiłku.
  3. herbata z pokrzywy: Pokrzywa jest rośliną bogatą w minerały. Ma działanie moczopędne, pomaga wyeliminować odpady ciało i toksyn. Ponadto, pokrzywy jest bogata w kwas foliowy, podstawowego składnika pokarmowego, zwłaszcza u kobiet w ciąży. Ułatwia także odchudzających diet odchudzających. Aby przygotować potrzebne są: 1 łyżka suszonej pokrzywy, miód do słodzenia. Trwać co najmniej raz dziennie po posiłku.
  4. Napar z mniszka lekarskiego: Mniszek lekarski to roślina bardzo powszechne, łatwo rozpoznawalne przez ich żółtymi liśćmi. Jego oczyszczania, osuszania i odchudzające właściwości są znane od wieków. Dzięki swoim właściwościom pomaga zwalczać cellulit bał. Po posiłku poprawia trawienie. Aby przygotować ten infuzji potrzeby: 1 łyżka mniszek i 1 łyżeczka miodu do słodzenia. Trwać co najmniej raz dziennie po posiłku.
  5. Zielona herbata z sokiem z limonki: Poza tym jest orzeźwiający napar, jest silnym przeciwutleniaczem, który chroni organizm i utrzymuje nas młodych. Plik zawiera również substancje, które wspierają pracę jelit i poprawia trawienie. Zielonej herbaty i limonki są dobrym uzupełnieniem podczas diety. Aby przygotować ten infuzji potrzebne: 1 łyżeczka Zielona herbata i sok z 1 limonki. To może potrwać kilka szklanek dziennie: jeden rano i jeden po obiedzie.

Możesz być także zainteresowany: napary domu odchudzające naturalnych receptur i dowiedzieć się, jak walczyć z grypą z napary naturalne grypy.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron إيجابيات الصورة