Wrastające paznokcie Jak leczyć wrastające paznokcie z naturalnych środków

Wrastające paznokcie pojawia się, gdy paznokieć jest zawarta. Gwóźdź jest wygięta, zwykle krawędzie, powodują podrażnienie, ból, zaczerwienienie, obrzęk i, czasami, zakażenia skóry.

Chociaż wrośnięty toe są częstsze mogą pojawić się w pozostałych palcach rąk i nóg. Najczęstszą przyczyną wrastanie paznokci tnie nieprawidłowo (zbyt krótkie). W przypadku wrośnięty paznokieć palca jest kolejną częstą przyczyną nadmiernego pocenia i butach zbyt ciasne lub małe. Co zrobić, aby usunąć wrastające paznokcie?

Cytryny i soli zapalenie wrastanie paznokieć i zapobiegania infekcji. Jeden z najbardziej znanych środków, a to trochę kłuje. Zaczynamy cytryny i dodać szczyptę soli w jednej z dwóch połówek, następnie kładziemy palec przez około 20-25 minut. Czy raz dziennie, aż nie skórka.

czosnek paznokci

Czosnek jest jednym z głównych składników Babcine środki do usuwania wrastających. W tym przypadku, kawałek czosnku jest umieszczony na powierzchni wrastających paznokci noc.

Olejek z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego jest używany przez dodanie kilku kropli w gorącej wodzie i zanurzając palec z uñero przez około 20 minut. Zrobić dwa razy dziennie, aby zmniejszyć ból i infekcję.

Cebula dla przestępców

Cebula jest naturalnym antybiotykiem i przeciwzapalne. Gotować cebula, kruszone i umieścić w gazę, a następnie zastosować na palcu z skórka. Okładka z bandażem i pozostawić na 2 godziny.

Jajka do uñero

bita białka Zgłosił się bezpośrednio do obszaru skóry dotkniętej wrośnięty paznokieć jest środek, który pomaga zmniejszyć objawy uciążliwe.

Porady, aby uniknąć wrastających

  • Myć ręce i nogi często i dokładnie osuszyć.
  • Należy unikać nadmiernego pocenia.
  • Unikać obgryzanie paznokci.
  • Wytnij paznokcie prawidłowo.
  • Unikać narażenia na działanie substancji chemicznych.

Możesz być także zainteresowany: Gwoździe żółtych i grube nogi: Przyczyny i środki zaradcze i dowiedzieć się, jak rozpoznać gwóźdź czerniaka.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − 29 =


Danacol laxatif Intoleranse kaffe Massagem na próstata como fazer Sarveisontelo ستائر المطبخ