Dlaczego dźwięk kości?

Czy dźwięk kolana po schodach?, Czy zauważyliście, pęknięcia na rozprostowanie pleców lub kostki? Innymi słowy, Dlaczego dźwięk kości? Podobnie jak reszta ciała, kości też nam powiedzieć, więc powinniśmy ich słuchać. Dowiedzieć się, co kryje się za wspólne dźwięki.

Kości mówić, a co mówią nam wskazuje ich zdrowie i to, czego potrzebują w danym momencie. W większości przypadków nie jest to wspólne dźwięki są najważniejsze, ale nie wolno ich lekceważyć. Trzask kostkach skrzypienie kolana podczas wchodzenia po schodach lub z powrotem do przysiadu. Co odpowiedzieć na te hałasy? A przede wszystkim, kiedy do lekarza? Jeśli oprócz odgłosów inne objawy, takie jak niewygoda lub zapalenie, Należy skonsultować się z lekarz.

przyczyna hałasów znacząco różni się w zależności od kości zaangażowanych. Tak więc, w przypadku kostkach, nie ma patologiczny przyczyną. Hałas ten występuje wtedy, gdy poprzez wymuszanie lub rozciąganie palców pojawi się pęcherzyk (azot rozpuszczony w płynie pomiędzy kości stawów). Aby stworzyć nową kliknąć, poczekać, aż nowa bańka powstaje.

Co ciekawe, wspólne dźwięki są częstsze u kobiety. Ma to wytłumaczenie, i że kobiety, ze względu na ich konstytucji, mają zwykle więcej elastyczność stawy, mięśnie i chrząstki, ścięgna (który jest znany jako nadmiernej ruchomości). Oto one również zaangażowane czynniki hormonalne, które sprawiają, że kobiety mają mniejszą objętość mięśni, więc stawy są bardziej wrażliwe. Jeśli szumy, trzaski lub stawów pops stają się coraz częstsze, zwłaszcza że zyskujemy lat, należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ może być zasada wspólnego degeneracji.

wspólne dźwięki: brak ruchu?

Czy wspólne dźwięki ostrzegają nas, że musimy zrobić więcej ćwiczenia fizyczne? Odpowiedź brzmi: tak. Rzeczywiście, ćwiczenie pomaga nawilżać i kondycję chrząstki, która karmi się mazi stawowej. Sport pomaga zmniejszyć wspólne dźwięki i spowalnia starzenie chrząstki. Wśród najbardziej przydatne ćwiczenia, pływanie i jazda na rowerze.

Możesz być także zainteresowany: ból kolana: przyczyny i środki zaradcze, aby uniknąć dyskomfortu i ból barku i szyi: Przyczyny i leczenie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 4


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة