Kochać się po raz pierwszy: Porady i postawy [ZDJĘCIA]

Kochać po raz pierwszy jest bardzo ważne. Jeśli zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej z facetem zostałeś randki chwilę, można odkryć najlepsze sposoby, aby to zrobić.

Przychodzi taki czas w życiu każdej pary, w których czas zrobić krok dalej i całkowicie otwarty do drugiej osoby jest wykazanie fizyczna miłość oprócz psychologiczne. Wiesz, że nadszedł czas gdy dwaj z was czuje przygotowany a ciało po prostu zapytać o coś więcej.

Jak kochać się po raz pierwszy?

dla mężczyzn pierwszy seks ze swoim partnerem jest równie ważne jak dla kobiet. Dla obu będzie ważnym krokiem. Na pewno będzie analizować każdy ruch i każdy komentarz do maksymalnej czekania wszystko idealne, chociaż w większości przypadków nie zdarzają się tak, jak smaków i korzystnych pozycji dla kochać siebie odkrył z czasem i praktyką. Zalecamy zrobić, gdy ufasz mu więc nie być napięta i może cieszyć.

W najbardziej praktyczny, pomożemy mówi najlepsze pozycje zrobić w pierwszej kolejności. Z tych prostych postaw można uruchomić silniki.

  1. wstępne: Są one niezbędne w każdym stosunku seksualnym, i wiele więcej za to, że po raz pierwszy od praktyki te pomogą Ci uzyskać więcej zaufania ze sobą i desinhibiros Pomijając skomplikowany; może być zabawny łaskotanie, dowcipy, itp lub więcej romantyczny pocałunkami i pieszczotami wszędzie.
  2. 69: Ten znany poza jest idealny dla kobiet, które nadal Nie są one przygotowane do utrzymania pełnego stosunku płciowego, to znaczy przenikliwy, nie dając absolutną przyjemność, i że ta pozycja jest tak erotyczny będą mieli dwa pełne i co jest lepsze, zarówno!
  3. misyjna: Jest to z pewnością pozycja seksualna par excellence i jeden z postawy Kamasutra preferowanych przez kobiety, w której kobieta leży twarzą do góry i mężczyzna twarzą w twarz jest umieszczony nad nim; Oczywiście, pozycja, która pozwoli na ciebie patrzeć w oczy i zyskać pewność siebie, a także pocałunki Share w obfitości.
  4. amazonka: Tutaj kobieta bierze wodze, siedząc naprzeciwko mężczyzny i ruchome biodra zauważając głęboka penetracja i najbardziej zadowalający, i dzięki męskiego łonowe stymuluje punkt G.
  5. łyżka: W tej pozycji, mimo że nie jest twarzą w twarz. wasze ciała są przyklejone więc mogli skorzystać pieścić cię i co masz ochotę, bardzo różni się od tzw pieska, całkowicie pozbawione romantyzmu.

Mamy nadzieję, że z tych pomysłów po raz pierwszy jest bardzo zadowalający, a jeśli nie, to nie martw się, będzie to w miarę upływu czasu. Wystarczy pamiętać zawsze chronić. Powodzenia.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 4


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Madre frasi