Kamasutra pozycje: najbardziej lubi kobiety [ZDJĘCIA]

Postawy najbardziej kochał kobiety z Kamasutry. Dowiedzieć się, jakie są najlepsze pozycje z tej słynnej książce Najbardziej korzystają każdą kobietę.

Znany jest jako Kama Sutra Jest to książka z Indii i jeden z najbardziej wpływowych w historii zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, dzięki rozdziału, w którym wymienia autorem i ilustruje 64 „sztuka” kochać, i wiele osób mylić z książki w całości.

Wśród nich możemy znaleźć wszystkie pozycje, tym najlepiej kochać się w łóżku i cieszyć się, ale są na pewno niektóre z którymi kobiety mogą cieszyć się bardziej ze względu na sytuację ich strefy erogenne, a które uczucie będzie nieskończenie bardziej niezwykłe.

  • romantyczny pozerstwa: Jeśli Twoim celem nie jest oprócz korzystających utraty romans kiedykolwiek, można spróbować pozycji, w której wasze twarze i ciała są blisko siebie, jak Huśtawka, trójkąt, Lotos, numer 8 lub niektóre bardziej typowe jak misjonarz, jedna z pozycji, które pomogą Ci stracić więcej kalorii.
  • głębokie postawy: Z pewnością, gdy najbardziej cieszyć się kobieta w łóżku jest czas, gdy pozycja umożliwia bardzo głęboką penetrację, zwłaszcza Jeśli partner nie jest zbyt duża, a wśród nich możemy znaleźć pozycje jako V, koło szpilek kłódka, wznoszenie się pożądanie, wentylator, żaglowe lub dziobania.
  • bardziej ryzykowne pozycji: Jeśli łóżko nie jest silny i wolą stojąc na krześle lub stole, jako postawy krzesło lub kłódka Są idealne, ale można spróbować wszystko można myśleć, gdzie chcesz. Bądź ostrożny, choć z niektórych pozycji, które, jeśli nie bardzo pasuje, mogą być niebezpieczne.

Wśród nich jest jeden, który bez wątpienia pozwoli Ci cieszyć się najbardziej, połączenia samba boczny, w którym miejscu podczas gdy ty bokiem z nogami wyciągniętymi i tworzących kąt 90 stopni z tułowia, dziecko zostanie umieszczone rozciągnięta nad tobą, odpoczynku ręce po obu stronach ciała.

Dzięki takiemu podejściu facet stymulować różne obszary do których zwykle są używane, a uczucie jest spektakularny, ale można również wybrać stosowanie smaru dla wygody, podczas gdy zachować swoje nogi zamknięte.

Mamy nadzieję, że te pozycje można osiągnąć to, co określono w relacji, a dostać zarówno cieszyć przeżywa w łóżku lub gdziekolwiek chcesz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Intoleranse kaffe Madre frasi