Najlepsze pozycje dla kochać się w łóżku i cieszyć [ZDJĘCIA]

Pozycję w łóżku zdjęcia

Najlepsze pozycje cieszyć się kochać. Pokazujemy najlepsze pozycje ze swoim facetem i będzie można sprawiają, że większość swoich związkach.

Na pewno wszyscy są zgodni, że jednym z czynniki fundamentalne w związku są intymność, bo jeśli są one nieobecne lub zepsuciu w jakiś sposób, prawdopodobnie relacji to nie potrwa zbyt.

W pierwszych miesiącach stosunki są bardzo często, z powodu pasji chwili i wszystko jest innowacji, odkryć i próbować nowych rzeczy, ale po kilku latach razem, mogą stać się czymś monotonny i nudny, zbyt oddalone od siebie tak, że możliwe jest płomień gaśnie, a nie rozwiązanie.

Kolejną innowacją, które można brać pod uwagę, jest możliwość zmienić swoje nawyki dotyczące postawy, Oprócz miejsc kochać, bo to przyniesie nieopisany iskra że będę zjednoczyć bardziej niż kiedykolwiek.

Postawy w łóżku

Łoże jest jednym z miejsc, wspólny gdzie można utrzymywać relacje, ale można spróbować stanowiska, że ​​ubezpieczenie nie widzieli wcześniej, takie jak wahania krawędzie łóżka, zarówno siedzącej i leżącej, bok z przodu iz tyłu, z nogi splecione lub gdzie wyobraźnia przychodzi.

Postawy w fotelu

Krzesło lub wąskie krzesło oferuje również wiele możliwości, z Jeden sat nad drugim, jedną stałą i drugi siedząca z nogami w dowolnej wysokości itd.

Postawy na podłodze

Jeśli nie miał czasu myśleć o lepszym miejscu i kontynuować to zrobić na podłodze, należy wiedzieć, że można spróbować jak wiele pozycji, jak w łóżku, biorąc pod uwagę, że grunt jest znacznie trudniej i można zranić klęczeć lub zmiany pozycji.

Należy pamiętać, że można również kochać stojąc, przy ścianach korytarza na kanapę, i wiele innych witryn już się w swoim osobiste upodobania, Poza tym, że dla niektórych z tych miejsc trzeba być dość nadające się pod względem elastyczność i odporność.

Jednak obraz jest wart tysiąca słów, więc nie przegap zdjęcia i Praktykowanie!

Czy jesteś dobry w łóżku? [Test]

Pytanie 1 z 10

Co podnieca człowiekiem?

wyglądać

siła robocza

tylny


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 2


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron