Kochać w samochodzie: Najlepsze pozycjach [zdjęcia]


  seks w samochodzie Zazwyczaj najlepszym wyborem dla młodych par bezdomnych, ale także dla tych, którzy lubią przekraczać zasady sporadycznie. Chociaż czasami może to być nieco kłopotliwe, aby znaleźć miejsce wystarczająco daleko od gapiów lub dostać okulary co okładka, najbardziej ekscytującą częścią tego wszystkiego jest contrive mieć sesję przyjemności seksualnej jako maleńkim jako przestrzeń samochodu. wiedząc wszystko Pozycje seksualne, które można zrobić w samochodzie, spotkanie może stać się noc nieokiełznanej pasji, a nie rodzaju akt żonglerki. Nie przegap Najlepsze pozycje kochać się w samochodzie.

  amazonka

  Jeśli tylne siedzenia w samochodzie są wystarczająco szerokie, można ćwiczyć pozycję jeźdźca, w którym można umieścić na dziecko jak ty koniu, jak leżał na plecach z nogami psia. Poczujesz prawdziwy amazonka wewnątrz samochodu zdominować sytuację.

  misjonarz

  Klasyczny misjonarz może być również wykonane w tylnej części samochodu, nawet jeśli twoje nogi nie mogą być wygięte, ponieważ prawdopodobnie nie quepáis. Idealnie, kobiety się i rozprostować nogi na ramionach mężczyzny. Tak, Samica wymaga pewnej elastyczności.

  za

  Jest również opcja dla tylnej części samochodu. Nie sądzisz? Po prostu trzeba wspieranie kolana i ręce na szybie. Na twój partner będzie bardzo łatwo przenikać cię w tej pozycji z dwóch poczujesz wiele emocji.

  Siedząc na nim na siedzeniu pasażera

  Jest to jeden z najbardziej eroticized stanowiskach filmach i można z niego korzystać podczas gorące chwile w samochodzie. Człowiek musi siedzieć w fotelu kierowcy, bo w nim nie ma więcej miejsca w fotelu kierowcy, gdy kobieta idzie o niego.

  W fotelu kierowcy

  Jeśli czas jest podany w ciepłej siedzenie kierowcy (lub przewodzącego), Jest również idealną pozycję. Siedzi z powrotem na swojego partnera, aby zapobiec kierownicę może cię zranić i sprawiają, że przyczółek, który sprawi, że wibruje.

  69 w samochodzie

  do co 69 w samochodzie, Trzeba samochodu, wystarczająco duży, aby utrzymać się na klaustrofobię natomiast podium wzajemnej przyjemności. Jeśli samochód jest mały, lepiej niech tę pozycję seksualną dla innego czasu.

  W masce samochodu

  Jeśli jesteś w dyskretnym miejscu, kochać się na masce samochodu może być ekscytujące i transgresywna. Ponadto, będziesz miał większe pole manewru, aby wystąpić inne pozycje seksualne. A ryzyko postrzegane może być zachętą dla wielu par. Waż?


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  + 43 = 52


  Content Intoleranse kaffe Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة