Najlepsze prezerwatywy kochać się bezpiecznie

istnieje wiele prezerwatywy marki kochać się bezpiecznie, ale przynoszą najlepszy aby cieszyć się pełnią życia z facetem w łóżku czy gdziekolwiek indziej można myśleć. I nie wszystkie są równe, ale myślę, że jeśli ...

Konserwanty do nich

W ciągu antykoncepcyjnych, jeden z ulubionych kobiet są prezerwatywy, wraz z pigułka. Oczywiście, należy pamiętać, że pigułka nie chroni przed Choroby przenoszone drogą płciową, natomiast w tym względzie, jak prezerwatywa wznosi najbezpieczniejsze ze wszystkich.

Jest to bardzo powszechny problem w pary, chłopiec przytrzymać chwilę dziewczyny To jeszcze nie udało się osiągnąć orgazm. Dla nich istnieją specjalne prezerwatywy opóźnienie wytrysku. Znajdziecie kilka marek, takich jak: EXS Delay Control Adapta Retard i Durex Performa. Wśród nich, pierwszy jest jednym z najbardziej opóźniające efekt podczas gdy jest on najtańszy.

Dla tych, którzy nie lubią prezerwatyw cokolwiek

Prawdą jest, że zmniejsza wrażliwość nieco z prezerwatywą. Który to dlatego podjęliśmy specjalne prezerwatywy, które zapewniają wyższą czułość (i pracy). Niektóre z nich nawet pozwolić poczuć ciepło pochwy kobiet. Proponujemy następujące: EXS Miasto Mix, Protex Original 0,02 Control Adapta Senso i Durex Fino. Spośród nich najlepszym na rynku jest Protex, ale również najdroższe.

Prezerwatywy, aby utrzymać seks oralny

Dla tych par, które chcą ćwiczyć seks oralny bezpiecznie i przyjemność, znaleziono prezerwatywy Różne smaki i tekstury. I tu jest jakaś lepsza niż inne, ale lubisz smaku. Proponujemy: Durex (Truskawki, banany lub pomarańczowy) kontrola (Brzoskwinia, mięta i passion fruit) i najbardziej oryginalne smaki strony EXS (Pomarańczowy sody, cola, borówka ciasta, lodów waniliowych, truskawki i śmietany, gorąca czekolada lub guma do żucia). Niemal nieskończona różnorodność. Należy zwrócić uwagę, ponieważ także dla par homoseksualnych to jest ważne.

Dla różnych rozmiarach

Nie wszyscy mają takie same rozmiar penisa. Dlatego zawsze wybrać ten, który adpte dobrych środków, bo jeśli nie, to może skończyć uszkodzenie lub wyżymania, w zależności od przypadku. do małe penisy proponujemy: EXS Snug Fit, My.Size XXS i XS My.Size. Jego cena jest podobna. Dla tych, którzy mają duże penis masz: Billy Boy Control Free, My.Size 69 mm i Durex XL XXL. Najdroższe w tym przypadku, to znak kontrolny.

konserwanty radełkowana

Radełkowane lub konserwanty punktów dają większą przyjemność dla kobiet, stymuluje podczas penetracji. Wadą tego typu skazują jest obniżona wrażliwość na obu. Aby dodatkowo zwiększyć przyjemność z mężczyznami, są też modele w najcieńszym wersji, bez ryzyka uszkodzenia. Tak, utrzymanie dobrych zmian temperatury i należy uważać, aby go umieścić.

Prezerwatywy smarem

Prezerwatywy, który ma extra smarowanie, Są zawsze najciekawszym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli istnieje tendencja do sucha. Nadają się również do konkretnych momentów brak smarowania jak pierwszy seks lub pierwszych spotkań po urodzeniu. antykoncepcyjnej, która sprawi, że seks łatwe i przyjemne. Jeśli chcesz w pierwszej dziesiątce bezpieczeństwa, zdecydować się na jedną ze studni plemnikobójczy, model, który został Spermicydy na powierzchni i wewnątrz prezerwatywy, więc funkcja sperma jest anulowany w tych momentach.

Jak widać, nie jest wiele odmian a ty, dlaczego co zlać? Czy odważą się fluorescencyjny świecą one w ciemności?

Możesz być także zainteresowany: Jak używać prezerwatyw i prezerwatywy dla kobiet, co to jest, jak używać, opiekę i ryzyko


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 + = 60


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Danacol laxatif Erstatning for kød Eruptions cutanees vih