Porady zrobić go z powrotem bez boli: 5 Podstawowe zasady

Wydaje się, że 10 lat temu temat ten nigdy nie wspomniano w miejscu publicznym, to teraz wszystkie okładki magazynów, blogów oraz o programach telewizyjnych. To jest modne i lepiej lub gorzej, na pewno Twój partner zrobił wam bał pytanie (A jeśli nie zostało to zrobione dobrze, że przygotowanie)

Powody, dla których ludzie jak tej praktyki są zróżnicowane i jeśli rozmyślałem nad materią i chcesz spróbować, dajemy 5 porad można zrobić nowe doświadczenie zabawa coś i nie koszmar, że jesteś wyobrażając sobie.

Zaufaj swojemu partnerowi

Jeśli zdecydowaliśmy się na ten krok w swojej seksualności, zrób to z kimś można zaufać i mogą w pełni zostać złagodzone. Swój wkład do tego rogu naszego ciała nie jest zaproszenie wszystkich.

To nie jest to, że jesteś w łóżku i po prostu pogodzić się czekać na to, aby stało. Mieć trochę gra wstępna, pasję i wiele pieszczot. Twój organizm jest mądry, a kiedy jesteś podekscytowany sprośny naturalnie. Pomoże to dolny róg na relaks&# 8230; Kupić wazelinę lub smar pochwy w żaden sposób facilites punkt kulminacyjny.

Higiena i porządek

zawsze można mieć trochę grę wstępną i seks pochwy przed próbą tyłu, ale tak jak w matematyce&# 8230; Kolejność czynników wpływających na produkt! Nigdy nie rób odwrotnie, ponieważ Można wygenerować infekcji.

dieta

Cóż, nie wiele do polecenia dla bardziej przyjemne doświadczenie byłby dobry pomysł, aby jeść tylko jeden dzień przed owoce i warzywa surowe. Upewnić się, że filmy można czy nie widzieli, aktorzy muszą już przez poprzednich lewatywy w celu zapobiegania wypadkom. Więc chyba bardzo dzielnej kobiety, polecam lepiej jeść niektóre włókna 24 godziny wcześniej, a jeśli to możliwe, unikać jedzenia około 5 godzin przed spotkaniem.

Pamiętaj jednak, że wiele jest modne i Twój partner macie dużo ciekawości, jeśli nie jesteś gotów, aby odpocząć i mieć dobry czas, nikt nie może zmusić! Seks jest aktem dwa, gdzie obie strony muszą porozmawiać bardzo szczerze o tym, co chcą i czują się w 100% komfortowo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 + = 51


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer