Przeczyszczające natychmiastowe domu: Ranking najbardziej skutecznym 10

naturalne środki przeczyszczające są pokarmy, które pozwalają nam zwalczać problemy zaparcia z dietą. Napoje, suplementy lub nawyki, które pozwalają nam zająć taką wspólną i denerwujące jak problemy zaparcia. częstotliwość stolca jest wskaźnikiem naszego zdrowia znane i ważne. Ale wbrew temu, co powszechnie uważane jest, to nie ma potrzeby ewakuacji codziennie do rozważenia tej fizjologicznej funkcji jako normalne, jak to jest ściśle związane z indywidualnymi cechami.

Przeczyszczające domu: Kiedy nie trzeba?

Lekarze ustawić skalę odniesienia z Minimalna ewakuacja co trzy dni a maksymalnie trzy wypróżnienia dziennie. Dlatego też, jeśli nie czujemy chęć tylko w czasie każdego dnia nie zatem, że mamy problem zaparcia.

Często w środku brzucha, silne środki przeczyszczające, które nie przynosi oczekiwanego efektu (szybki wynik) są używane, natomiast mogą mieć efekty uboczne, jeżeli są stosowane długoterminowe, Podobnie jak wszystkie leki. Dlatego najlepiej jest zadbać o nasze jelita prawidłowości z naturalnych środków przeczyszczających, takich jak żywność, aby być zawarte w diecie, środki przeczyszczające i bez przeciwwskazań skutecznych środków.

Najlepsze naturalne środki przeczyszczające

używać dom przeczyszczające po prostu dowiedzieć się więcej na temat żywności. Zobacz ranking dziesięciu najlepszych naturalnych środków przeczyszczających, aby pomóc w walce z zaparciami, problem, że kobiety są najbardziej narażone.

1. Woda

Tak. Woda jest wśród najpotężniejszych środków przeczyszczających, jeśli są przyjmowane w nadmiarze cały dzień, ale szczególnie po przebudzeniu we wczesnych godzinach dnia. Woda pomaga oczyścić żołądka i jelit, zmiękcza stolec do pomocy i ewakuację stymuluje perystaltykę jelit.

2. Kiwi

Owoce na ogół ma działanie przeczyszczające, ale kiwi jest absolutną gwarancję. Wskazane jest, aby wziąć dwa kiwi rano na czczo przez kilka dni i zobaczyć, jak jelita są odblokowane. owoce o wyższej zawartości błonnika.

3. Wykonując

Fizyczne ćwiczenia jest błogosławieństwem dla naszego zdrowia. Ponadto, aby pomóc walczyć z dodatkowych kilogramów i utrzymać nasze młode serca i mózgu, aktywność fizyczna jest jeden z najbardziej skutecznych środków przeczyszczających, nawet schudnąć. Powodem jest to, że z siedzącym trybem życia nasz organizm, w tym jelita, staje się leniwy.

4. Jedz produkty pełnoziarniste cerales

Jednym ze sposobów realizacji jelita i walczyć zaparcia zdrowy i naturalny sposób. Obie skale, aby zjeść śniadanie z mlekiem lub jogurtem, jak chleb, makaron i ryż, pełnoziarniste są bogate w błonnik, jeden z pokarmy, które oczyszczają jelita i pobudzają ich funkcjonalność.

5. bezcukrowe gumy i cukierki

Guma do żucia lub cukierka jest sposób, aby stymulować nasze leniwe jelita. Funkcjonują jako środki przeczyszczające z powodu osmotycznego sorbitol słodzika zawierających zatrzymuje wodę w jelicie cienkim i zapobiega tworzeniu się twarde stolce. Chociaż nie najzdrowszy wybór, może być używany sporadycznie.

6. Impulsy

Jak owoce i produkty pełnoziarniste, warzywa wypróżnień potężny, ponieważ zawierają dużo błonnika. Jednak w przypadku problemów, takich jak zespół jelita drażliwego lub jelita grubego, przed podjęciem rośliny strączkowe to najlepiej skonsultować się z lekarzem.

7. Śliwki

Przeczyszczające jak znane jako skuteczne. śliwki są i zawsze są skuteczne przez cały rok. Smaczne, bogate w substancje korzystne dla naszego organizmu, to możemy to jedzenie na śniadanie, wraz z całymi ziarnami. Owocem jest powracającym naturalny środek przeczyszczający.

8. lukrecji

Lukrecję aromatyczny główny zwykle je jako masy do cukierków lub naturalne Może on działać jako naturalny środek przeczyszczający. również służy do zwiększenia napięcia więc przed włączeniem go w diecie na bieżąco, trzeba skonsultować się z lekarzem

9. orzechy

Orzechy włoskie, migdały, orzechy laskowe, kasztany ... Zawartość oleju i włókien sprawia, orzechy w środek przeczyszczający, plus dobre zdrowie jedzenie, ponieważ między innymi przyczynia się do zmniejszenia cholesterol. Możemy wziąć orzechów jako przekąskę, śniadanie lub dodając je do naszych receptur zarówno słodkich i słonych. Smak nadwyżki naturalnego bodźca jelit.

10. Herbata i Aloe vera efekt przeczyszczający

aloes również silnym przeciwzapalnym jest również najlepszy naturalny środek przeczyszczający. Do herbaty z efekt przeczyszczający, zapytaj w aptece zaufanie, ponieważ nie wszystkie typy są ważne dla jelit zaparcia tranzytowego.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 6


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Madre frasi