15 technik seksualnych zaskoczyć mężczyznę w łóżku

Zaskoczyć swojego partnera Jest bardzo ważne, aby wprowadzać innowacje podczas seksu, rutyna i nuda Mogą one prowadzić do braku chęci obu stron, dlatego stają się Problem długotrwałe. Należy pamiętać, że z natury mężczyźni myślą o seksie średnio 19 razy dziennie, a więc dobrze jest wiedzieć, że istnieją pewne techniki, które pomogą Ci zaskoczyć swojego faceta i sprawiają, że cieszą się niezwykłą relację sposób.

Jeśli jesteś osobą, aktywny seksualnie, Znalazłeś idealny mężczyzna dla ciebie i chcesz zaskoczyć swojego partnera, nie można pominąć te 15 technik seksualnych zaskoczyć mężczyznę w łóżku:

1. szpula

To jest w zasadzie zamawiający mięśnie pochwy, zaciskając napinaniu jego penisa z nich wielokrotnie, aby opóźnić wytrysk i orgazm męski osiągnięcia wysokiej intensywności.

2. tántrico pocałunek

o tuż przed punktem kulminacyjnym, Państwo może zatrzymać i stać kilka minut całując swojego partnera jak acompasáis oddechów przez dobrego pocałunku gdzie nie popełniać błędów. Zapobiegnie to podkreślić intensywność przyjemność dla obu.

3. Florentino

Praktyka, w której kobiety, pozycje człowiek z powrotem trzymając jego penisa, podczas gdy on wnika do podjęcia skórę jak daleko, jak to możliwe. a zatem intensyfikuje męski orgazm. Musisz uważać, aby nie przesadzić zaostrzenie tak.

4. Squeeze

W czasie wytrysku, żołędzi jest wciśnięty uniknąć wydalenia nasienia i penis jest wyciskany przez 3 sekundy z umieszczonym ciśnienia w każdym z obszarów następujących czterech powtórzeń wytrysk może przepływać, co sprawia przyjemność to zintensyfikować.

5. pająkowaty

Składa się z masować całe ciało delikatnie opuszkami palców zwłaszcza obszarów w pobliżu postaci moszny. Ta stymulacja nie bezpośrednio, ale potęguje przyjemność zwiększa pobudzenie.

6. hanky

Rok ma niezliczona ilość zakończeń nerwowych i jest bardzo przyjemna stymulacja podczas stosunku do mężczyzn, technika ta polega na wprowadzeniu chusteczka doodbytniczo i rozciągnąć ją delikatnie podczas orgazmu. Będzie zwariować.

7. Postillonage

Podobny do stanu techniki jest wprowadzenie mały palec u ręki w roku chwilach człowieka przed wytryskiem.

8. carezza

Podczas stosunku, szybkość wnikania jest kontrolowana tak, że jest bardziej intensywny, gdy człowiek jest tak podekscytowany i dotrzeć nawet zatrzymać, gdy jesteś bardzo. służy przedłużyć żywotność płciowy i żeńskie możliwości orgazm.

9. Dziewięć ruchów

Podczas stosunku człowieka przeplata spostrzeżeniami płytkie tylko żołędzi i inne głębokie. Tak, że przeplotu 7 łagodne i dwa głębokie. Spowoduje to podniesienie poziomu podniecenia obu.

10. voyeurystycznego

Mężczyźni lubią być dominować, a przede wszystkim zobaczyć, jak podniecone kobiety. Technika ta polega na masturbować przed swoim partnerem razy kontrolowania kiedy może interweniować cię dotknąć, co jasne, kto nakazuje cały czas.

11. Koniec Dog

Jest to jeden z ulubione postawy mężczyzn od położenia, w którym penis wpływa na pochwę, to sprawia, że ​​czują mięśnie powodując presję wokół jego członka. próbować pochyl głowę aż do osiągnięcia wysokości ramienia, to nachylenie strTo ciśnienie otenciará i przyjemność.

12. masaż moszny

Innym sposobem, aby zintensyfikować przyjemność człowiek jest praktyka fellatio w tym samym czasie Masaże worka mosznowego. Bez wątpienia, wytrysk nasienia i stymuluje podniecenie wzrasta znacząco.

13. Odwróć Felación

Ta forma seksu oralnego jest umieszczony głowę leżącego wypadnięciem z łóżka tak, że człowiek może wprowadź gardło penisa jakby to było coitus. Taka postawa zwiększa Stopień głębokości fellatio i wytrysk prędkościach.

14. Smarowanie

Jeśli w trakcie aktu seksualnego śliski ciągły żołędzi dając prztyczek, Będzie to bardziej trwałą erekcję i pobudzenia podczas stosunku, jak również.

15. Fetal Position

Seks boczny w pozycji embrionalnej jest jednym z Ulubione pozycje Mężczyźni dzieje się również w przypadku, gdy penetracja masując jego jądra od dołu, przyjemność będzie ogromna.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer