5 sztuczki, aby opóźnić regułę

miesiączka jest proces naturalny które nie powinny być zmieniane, prawdą jest, że wyznaczony jako specjalny datą uroczystości lub podróż to tylko niektóre z momentów, w których obniżenie zasady może być nieodpowiedni, w rzadkich przypadkach proponujemy 5 sztuczki, aby opóźnić regułę. Niektóre kobiety uznają żadnych dolegliwości w czasie miesiączki, inni są jednak pod ciężką dyskomfortu, który może być wyłączenie do wykonywania codziennych zadań. Pamiętaj, że te metody powinny być stosowane tylko w wyjątkowych przypadkach, w których zasada jest przeszkodą dla nas nie do overindulge.

Home sztuczki, aby opóźnić cykl menstruacyjny

  1. antykoncepcja: Pigułki antykoncepcyjne Jest to najbardziej skuteczny sposób, aby opóźnić regułę. Jak hormonalnej antykoncepcji, hamuje owulację, tak postępując zgodnie z instrukcjami charakterystyczne dla pigułki antykoncepcyjnej możemy opóźnić reguły kilka dni. Pierścień antykoncepcyjny zapewnia również tę opcję pozwalającą reguły opóźnienia.
  2. picia cytrynaPopularna wiara atrybuty własności cytryny Zasada opóźnienie help, Tak, to jest brane w dużych ilościach kilka dni przed rozpoczęciem rządów. Może on być stosowany z wodą, a może pomóc opóźnić miesiączkę od jednego do dwóch dni. Inną opcją jest zastąpienie ocet z cytryny.
  3. jedzenie soczewicyChociaż nie mają podstaw naukowych, popularny przekonanie przypisać pewien wpływ żywności zasada opóźnienie. Aby to zrobić, konieczne byłoby włączenie tych pokarmów w diecie przez co najmniej Na tydzień przed rozpoczęciem reguły. Te produkty zawierają soczewicę. Tymczasem, unikanie niektórych pokarmów że wzrost temperatury ciała i sprzyjają powstawaniu reguły, takie jak czosnek, ostra papryka, papryka, chili lub imbiru.
  4. Wykonując: Intensywna, jak stres lub emocjonalnego niepokoju ćwiczeń fizycznych spowodować opóźnienie reguły. Naturalnie, podkreślał nie jest najlepszym pomysłem, ale sam sport może być podstęp używać, jeśli mamy zamiar odłożyć kilka dni. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do wykonywania ćwiczeń fizycznych lub nie mają kondycji fizycznej do intensywnych stole nie powinno się do tego zalecenia, ponieważ organizm nie będzie gotowy do przeciążenia. Rada jest zwiększyć szybkość i częstotliwość ćwiczeń w zależności od kondycji fizycznej lub nawyk uprawiania sportu.
  5. zimny prysznic: Zimna woda Pomaga opóźnienia, blok lub spowalniają przepływ. Lek podawany jest w wannę z zimną wodą, w zależności, tym zimniej popularne przekonanie lepiej.

Możesz być także zainteresowany: obfitych Reguła 15 najczęstszych przyczyn, które tłumaczą to i jeśli trzeba przeciwny efekt Przeczytaj nasz artykuł na temat najlepszych sposobów, aby dolny miesiączki.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 − = 19


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi Massagem na próstata como fazer