Dziesięć miast, co jest lepsze w Hiszpanii

Wiesz co Hiszpania miasto, w którym żyjesz lepiej? Istnieje wiele czynników wpływających na osobiste czas, aby być szczęśliwym i czuć zintegrowany do miasta, od rodziny i przyjaciół, aby w miejscu pracy. istnieją inne Czynniki zewnętrzne, które decydują o jakości życia jak cena wynajmu mieszkań, podatki, podstawowych usług, takich jak edukacja czy zdrowie i klimatu. Kwestie te posłużyły do ​​opracowania, od A Badanie przeprowadzone przez Nuroa.es, ranking 10 miast, które jest lepszy w Hiszpanii.

Miasta, gdzie jest lepszy w Hiszpanii

  1. Ciudad Real. Ten typowy Manchego i quixotic miasto ma zaszczyt prowadzące ten szczególny rankingu dzięki ich usługi są najbardziej przystępne z ekonomicznego punktu widzenia: czynsz, zdrowie i edukacja&# 8230; dobre połączenia z Madrytu oraz fakt, że nie jest nadmiernie duże miasto nie posiadam przeludnienia w szkołach i opieki zdrowotnej są również oceniane. Jego dziedzictwo historyczne i kulturowe, a jego dogodna lokalizacja Oni czynią go idealnym miejscem do życia, zwłaszcza młodych par z dziećmi miasta.
  2. Cáceres. To piękne średniowieczne miasto zajmuje drugie miejsce. Jest szczególnie ceniona za swój łagodny klimat z wielu godzin słonecznych w roku, należy to należy dodać, że jest jednym z najtańszych miast wynająć dom. Caceres ma dwa dodatkowe atrakcje, został wybrany stolicy Hiszpanii Gastronomii i został wybrany w 1986 roku Światowego Dziedzictwa Miasto przez UNESCO.
  3. Ávila. Kastylijskim miasto, słynie ścianie, zakończyć podium hiszpańskich miast z lepszej jakości życia i więcej korzyści w zakresie wynajęcia, zdrowia i edukacji. Mimo, że jest jednym z miast nagrany niższe temperatury zimą bardziej niż on sprawia, że bogactwo kulturowe posiadanie, został nazwany Światowego Dziedzictwa Miasto przez UNESCO.
  4. Badajoz. Nie masz nic do zazdrości swojego sąsiada Cacereña ponieważ tylko jedna pozycja oddziela ranking Hiszpański pierwszej dziesiątce miast w jakości życia. Pogoda odgrywa również dla miasta przygranicznego, jak fakt mający tańsze i przystępne usługi.
  5. zagłębie. La Mancha Miasto słynie z domów powieszenie Jest na numer 5 w rankingu. zagłębie Jest to małe miasteczko, które między innymi skarbami bogate dziedzictwo dziedzictwo, nie będąc w ogóle zatłoczone, oferuje bardziej przystępnych cenowo usług oraz możliwość uzyskania więcej tanich mieszkań.
  6. Logrono. Komunikacja i koszty podstawowych usług, takich jak woda, pozwalają Logrono się wśród dziesięciu najlepszych miast o lepszej jakości życia, choć pogoda jest czynnikiem, który umniejsza kilka punktów. Logrono to także idealne miejsce, aby cieszyć się dobre jedzenie.
  7. Albacete. Castilla La Mancha To jest, zgodnie z klasyfikacją i jako czynniki analizowano autonomiczna wspólnota, która wydaje się być lepiej żyło. Wewnątrz prowincji La Mancha, znanego między innymi ze znakomitej kuchni (sery, wina), wydaje się, że najlepsze warunki dla jego mieszkańców korzysta lepszą jakość życia.
  8. Saragossa. Aragonii miasto, znane na całym świecie ze wspaniałej bazyliki, nie jest przepełnione jak Madryt czy Barcelona (mimo że duże miasto), co sprawia, że ​​jest to dobre miejsce do życia. Czas nie zawsze towarzyszy, chociaż średnia temperatura wynosi około 15 stopni. Kolejny punkt na jego korzyść jest, aby mieć dobrą komunikację (wysoka prędkość pociągu). nowoczesne miasto z wielkim dziedzictwem kulturowym.
  9. Valladolid. Stolica regionu Castilla y León ma niższą wycenę w kwestiach takich jak klimat (zbyt zimno w zimie) i kosztów mieszkania. Na swoim koncie, znalazł inne czynniki, takie jak podstawowych usług (zdrowie i edukacja) oraz podatków. W przypadku IBI, jest to jeden z najniższych w rankingu.
  10. Pamplona. Zamknąć tę listę miast niewątpliwie najbardziej znanym w świecie dzięki Sanfermines, do której poddał się Hemingwaya. Pampeluna to miasto, w którym dobre jedzenie Jest to wystarczające do włączenia w rankingu powodu. Jest to miasto młodych atmosfery i liczne atrakcje turystyczne odwiedzić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 1 =


Corte de cabelo do eserto Homme qui se sent femme Oleo rosa mosqueta padron إيجابيات الصورة رمز الريشة