Jak usunąć zadrapania okulary: Użyteczne Remedies

Środki zaradcze do usuwania rys okulary. Czy twoje okulary ponieśli rayazo? Poniżej prezentujemy inny domowe rozwiązania do usuwania soczewki.

Czy nosisz okulary? W jakiejś okazji Ci odkryli, że soczewki kryształy ponieśli zera? Jeśli tak i widziałem twoje okulary zostały uszkodzone, spokojny, nie rozpaczaj. istnieją pewne proste środki, aby je usunąć i że nie więcej śladem tych niewygodnych zarysowań na szybie. Podjąć dobrą nutę!

Przed wykonaniem poniższych wskazówek, które będziemy wyliczyć ważne jest, aby zidentyfikować rodzaj soczewki, które trzeba wiedzieć, dlatego leczenie zostały one poddane kryształy.

Jednym z pierwszych rozwiązań, które prezentujemy jest do polerowania soczewek zatrudniających do czyszczenia drewna. Po przetarł dobrze stosowane, to wazelina. Frota ponownie. Ale jaki jest cel tej operacji? Przy zastosowaniu wazeliny szklaną twoje okulary dostanie nacięcia pokrywa olej Rayon czyni go mniej widoczne.

Ja też radzę nie zatrudniają ręczników papierowych lub tkanki grube ręczniki, aby usunąć nadmiar oleju może zwolnić od tych szkodliwych małych cząstek w obiektywie nawet porysowane szyby.

Inne środki, aby zatrzymać irytujące okulary zadrapania jest zastosowanie środka czyszczącego na płycie CD lub DVD za pomocą miękkiej szmatki. Chociaż takie rozwiązanie jest skuteczne w tych elementach, tak będzie w twoich soczewek.

Kontynuujemy teraz ze środka domu, który będzie dla Ciebie zaskoczeniem, mówić o pasta do zębów. Weź szczyptę pasty i zastosować go na kawałku bawełny. Rub, ruch kołowy na zainteresowanych stron i wreszcie usunąć pastę z zimną wodą.

Zwracamy się teraz do rozwiązania, w którym liczy się jako główny składnik soda oczyszczona, Element protagonistą w wielu środków domu do domu. W tym celu, wodorowęglan sodu, wylano do naczynia i dodać małe ilości wody, aż do uzyskania gęstej masy. Aby złożyć wniosek, należy wykonać tę samą procedurę, jak wspomniano wcześniej z czyszczenia zębów.

Skończymy z rozdziału rozwiązań do usunięcia zarysowań swoich okularów za pomocą cygaro popiół. W tym przypadku należy wziąć popiół papierosowy, wilgotną ściereczkę i delikatnie przetrzyj obiektyw. Wreszcie, należy spłukać wodą.

Chcesz więcej sztuczek domu? Oto jak usunąć zapach potu z ubrań, sztuczki nie prasować ubrania, naturalnych środków do czyszczenia marmuru lub, na przykład, domowe rozwiązania do czyszczenia lustra.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − 32 =


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer