brązowa wydzielina: Przyczyny i kiedy mamy się martwić

powszechnie brązowy lub ciemno-brązowym przepływu strumienia, Straty te są ciemne KRWI nie menstruacji, który może być weryfikowana okresu w ciągu menstruacyjne (pomiędzy jednym cyklu, a drugą, często w tym samym brązowy przepływu owulację), albo nieco przed samym miesiączki lub nawet ciemno brązową przepływu w pierwszym okresie ciąży (w tym przypadku tak, że są normalne i określona przez implantację jaja w macicy, znany jako krwawienie implantacji).

przyczyny &8220; spoting&8221;, jest to termin gynecologists wykorzystywane do definiowania Zjawisko ciemnym utraty krwi, Różnią się one w zależności od ich pochodzenia, oraz w większości przypadków nie są one powodem do obaw ale tak, że nie wolno ich lekceważyć, zwłaszcza jeśli jest powtarzany odcinków. Teraz spróbujmy aclarártelo rozróżnieniem strat &8220; spoting&8221; pochodzenie dysfunkcyjną lub organicznym.

Przepływ powoduje brązowe lub dysfunkcyjną pochodzenia spoting

Jest to najczęstsza przyczyna, zwłaszcza w wieku rozrodczym, i nie ginekologicznych patologię typu organicznego (omówione poniżej), ale psycho-stanie braku równowagi lub problemy natury &8220; mechaniczny&# 8221; wszystkie rozwiązywalne.

Brązowy przepływu Powód 1: naprężenie

hormon kortyzol (Którego stężenie wzrasta, gdy są obciążane) i hormon adrenaliny, Pracują razem umieszczając ciało w stanie alarmu. Państwo, które ma wpływ na podwzgórze, część naszego mózgu, który również reguluje aktywność naszych jajników, Podobnie jak wszystkie cielesnych biorytmy. [/ Wielostronicowego]

Przyczyna 2 przepływowe Brown: Zaburzenia odżywiania i otyłości

Kiedy kobieta ma Problemy związane z jedzeniem, takie jak anoreksja, bulimia, otyłość spowodowane obżarstwa, cykl menstruacyjny stracić także na północy. Zwłaszcza, gdy mówimy o bulimii, można nawet zakłócenia cyklu miesiączkowego (wtórnego braku miesiączki).

nowotwory łagodne które rosną w macicy (cervical może być lub trzonu macicy), a jednym z jej objawów są te ciemne utrata krwi. Można je łatwo diagnozowane za pomocą ultradźwięków, i muszą być przestrzegane i usunąć chirurgicznie. W każdym razie są one nieszkodliwe. Aby dowiedzieć się więcej na temat mięśniaków macicy mięśniaki macicy lub kliknij tutaj.

Przyczyna 7 brązowy Przepływ: Uraz pre-i nowotworowych

Cierpi na tego rodzaju plamienie cyklicznie, a więcej, więc jeśli ktoś jest już w okresie menopauzy, Możesz być wzbudzić podejrzenia, że ​​jest coś bardziej poważnego. Wykonywać co 2-3 lata cytologiczne Począwszy od wieku 25 lat jest najlepszym sposobem, aby zapobiec tego rodzaju patologii.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 + = 73


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer