Plamienia przed miesiączką: Przyczyny różowy przepływu przed rządami


  Przepływ różowyplamienia przed miesiączką Jest to w większości przypadków normalne. Zmiany w naszym organizmie przed okresem są jednym z Najczęstsze przyczyny przepływu przed rządami, ale nie jedyny. Wziąć je pod uwagę, pomoże nam lepiej zrozumieć nasze ciało i rozwiązać niektóre z najczęstszych pytań.

  Doświadczenia przepływu zmian w całym cyklu miesiączkowego, ale jest to normalne na miejscu przed miesiączką? Przed pojawieniem się pierwszego cyklu jest normalne, że same zmiany hormonalne nasze ciało doświadcza straty występują, ponieważ ciało kobiety jest nadal tworzy i musi znaleźć równowagę.

  1. Funkcja Przepływ

  Strumień składa się z naturalne bakterie flory pochwy i wydzielin, które mają podstawową funkcję czyste i smarowania powierzchni intymnej zapobiec rozprzestrzenianiu się bakterii i innych mikroorganizmów szkodliwe. Upławy jest białawy, lepki tekstury, różowy przepływu bezwonny lub przynajmniej bez nieprzyjemnego zapachu. W czasie cyklu menstruacyjnego, przepływ może cierpieć z powodu zmiany, tak, na przykład, przed i po cyklu może się gęstsza nabywać brązowawy na końcu cyklu lub cięższe jeśli tabletka wykonaniu.

  2. Osadnik przed menstruacją: Przyczyny

  Występowanie plam przed menstruacją mogą być spowodowane infekcjami, pewne zakażenia występujące przed przepływem z reguły są: Grzybica, ta infekcja nie jest przenoszony drogą płciową i są bardziej podatne na zarażenie kobiet stosujących pigułkę; bakteryjne zapalenie pochwy, jest Najczęściej występującym rodzajem infekcji pochwy, i jego obecność powoduje przepływ ma silniejszy zapach, zwłaszcza po utrzymywaniu związków; choroby przenoszone drogą płciową, takich jak rzeżączki infekcja wywołuje żółtawy wyładowania i zwykle towarzyszy krwawienia między okresami.

  3. Rodzaje przepływu

  Zazwyczaj strumień jest normalnych lub fizjologiczny strumień którzy są wszystkie kobiety, zazwyczaj ich produkcja zwiększa się w okresie zwiększonego stymulacji hormonalnej jak w czasie ciąży, podczas stosowania środków antykoncepcyjnych, a dni przed cyklem miesiączkowym. brązowy przepływ Jest zawierające stężoną krwią zazwyczaj traktowane szczątki miesiączki i pojawiają się większe ilości przed rządami i ostatniego dnia. rozładowania żółtawy Jest to oznaką infekcji i towarzyszy świąd. biały strumień Jest to zjawisko normalne, ale, jeśli jest grubsze i towarzyszy zapach może być wynikiem zakażenia pochwy.

  4. plamienia przed menstruacją i ciąży

  Jeśli plamy przed miesiączką i nie są w ciąży, przepływ jest podobna do mamy podczas owulacji. Ilość zwiększa się data zbliża się do tego okresu. Może to być objawem ciąży, szczególnie jeśli pojawiają się one po utrzymywanie intymnych relacji. Wskazane jest, aby wykonać test ciążowy, aby potwierdzić lub wykluczyć ewentualnej ciąży. Jest to wygodne, aby odróżnić brązowy przepływ, który występuje przed miesiączką


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  19 − 15 =


  Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة