ananas dieta i dieta tuńczyka w trzy dni i tracą objętość


  ananas dieta i tuńczyk może być obniżona w ciągu trzech dni te nadwaga które sprawiają, że czujemy się obecnie kształt. Wykorzystuje właściwości ananasa i tuńczyka dwóch produktów, które, jeśli są prawidłowo połączone w zbilansowanej diecie, pozwolą Ci schudnąć w ciągu kilku dni. Chcesz spróbować? Oto jak to zrobić.

  1. szybka dieta

  Wraz z dietą banana lub jabłko dieta, dieta ananas i tuńczyka jest to jeden z najszybszych. Prawdą jest, że menu To może być nieco monotonne, ale zaletą jest to, że wystarczy przestrzegać diety przez trzy dni, aby uzyskać wyniki, gdy pojawi się na powrót do waga. To nie jest dieta, że ​​można postępować w sposób ciągły, należy pamiętać, że jest to ekspresowe diety lepiej jest zachować kontrolę czasopism i nie może zostać przekroczona.

  2. ananas dieta i tuńczyka

  dieta wykorzystuje właściwości tuńczyka Rico kwasów tłuszczowych omega 3, m.in. i ananasa, jeden z najbardziej oczyszczającą owocówi wskazany, gdy utrata wagi w odchudzania. Zapewnia ona także błonnika i jest skuteczny w swojej moczopędny i efekt detoksykacji.

  3. Korzyści tuńczyka

  Tuńczyk jest tłuste ryby, dzięki czemu zapewnia bardzo mało kalorii, a także jest dobrym rozwiązaniem, aby obniżyć poziom cholesterolu. Jest także bogata w białko, minerały (wapń) i witaminy.

  4. Cele diety ananas

  Jeść tuńczyka i ananasa na trzy dni pomaga szybko schudnąć. Będąc restrykcyjne diety, nie powinno się po nim zbyt wiele dni z rzędu. Tak można odpocząć i ponownie w następnym tygodniu.

  5. Menu tuńczyk dieta: jak powinniśmy łączyć te pokarmy?

  Zobaczmy menu do wpisania łatwiej się do tej diety. Pamiętaj, że w dni, które następują tej diety należy unikać podjadania i odżywcze innych produktów spożywczych. Jeśli burzy apetyt lub chęć do jedzenia między posiłkami, zawsze używa najniższą kaloryczności podjadanie lepiej, a koncentrując się na naparów (jak zielona herbata).

  6. Menu: Bądź posiłki dziennie Cicno

  śniadanie: Kawa czy herbata, dwa plastry ananasa i tosty z świeży ser niskokaloryczna.

  lunch: Filiżanka zielonej herbaty.

  żywność: A mogą naturalnie tuńczyka, plasterków ananasa i parze brązowy ryż.

  piknik: A niesłodzony sok ananasowy ananas lub beztłuszczowe jogurty.

  kolacja: Puszka tuńczyka lub naturalnie kawałek tuńczyka z grilla w towarzystwie surówka, dwa plastry ananasa.

  7. Alternatywy i warianty tej diety

  Jako alternatywę można zastąpić ryż pieczone ziemniaki ananasy i inne równie depurativas owoców takich jak arbuz albo kantalupa. Ale ponieważ jest to krótki dieta, idealnie, aby przestrzegać, jak wskazano. Jeśli wolisz inną szybką dietę, aby schudnąć w ciągu tygodnia, można spróbować innych potraw, takich jak owies lub Chia.

  8. Ćwiczenia coo doskonały suplement diety

  Aby zakończyć odchudzanie, Przypomina, że ​​rachunki sojusznika pierwszym treningu ćwiczenia fizyczne. Tak proste, jak chodzenie pomogą Ci spalić kalorie szybciej, a przede wszystkim, aby przyspieszyć metabolizm, chociaż istnieją inne równie skuteczne praktyki -Sprawdź tabelę kalorii spalanych podczas ćwiczeń-godzinnym wysiłku.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  65 − 58 =