Jogurt dieta schudnąć szybko: Spróbuj tego!

Cięcie kalorii aby schudnąć w zdrowszy sposób. Jest to cel, który oferuje tak zwane diety jogurt, szczególnie zdrowej żywności, a także pomoc stracić tych dodatkowych funtów, również poprawia równowagę flory jelitowej. Jeśli myślisz, że nadszedł czas, aby stanąć do skali, zauważa tej diety, który gwarantuje wyniki wkrótce. Tak, to jest szybkie diety do naśladowania, jeżeli próbujesz stracić tylko kilka kilogramów. Gdy nadwaga jest większa, należy skonsultować się z lekarzem w celu oceny zarówno przyczyny przyrostu masy ciała jako najbardziej odpowiednią dietę.

Jogurt jest żywność bogata w kwas mlekowy, plus orzeźwiający sojusznikiem w gorących miesiącach. Jogurt dieta jest uzupełniona owoców i zbóż. To jest nie tylko jeść jogurt, ale mają też podjąć inne równie żywność o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii.

Czy dieta jogurt?

Badanie przeprowadzone przez Tufts University w Bostonie przeanalizowali nawyki żywieniowe około 3500 osób do 13 lat, dochodząc do wniosku, że Regularne spożywanie 3 porcje niskotłuszczowego jogurtu (W sumie 250 g), pozwoliła ograniczyć przyrost masy ciała. Jogurt jest również szczególnie korzystna, ponieważ bakterie kwasu mlekowego w celu utrzymania równowagi dla bakterii obecnych w jelicie i mają ważną rolę w procesie trawienia.

Jogurt może być również spożywane połowie rano lub popołudniową przekąskę. To dobry wybór, aby osiągnąć mniejszy apetyt kiedy obiad lub kolację. Jogurt może być również stosowany jako opatrunek dla niektórych ryb i warzywnych potraw. Pamiętaj, że jogurt jest bogaty w witaminy i minerały, takie jak wodorotlenek potasu, fosforu i cynku. Zawiera, w szczególności, witaminy B5 i B12 oraz wielkiego sojusznika, aby chronić uśmiech, pomaga zapobiegać problemom dziąseł i próchnicę.

Przykład menu

Jogurt może być zaliczony do środków spożywczych, które pomogą Ci schudnąć szybko. Przestrzegać diety jogurt, oto przykładowe menu, o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii:

  • śniadanie125 g niskotłuszczowego jogurtu, kawa lub herbata bez cukru i 2 kromki chleba z dżemem mało.
  • przez południem: A kawałek owocu.
  • żywnośćMożemy wybrać różne potrawy, takie jak zupa jarzynowa (150 gramów) lub pasta z fasoli, cukinia z pomidorów (60 gramów). Alternatywnie, można jeść chleb (60 g) oraz zimny śmietaną ogórek jogurt.
  • piknik2 marchewki, 2 owoce i ciastka.
  • kolacja: Piec ryby lub kurczaka (100 g), pieczone ryby (150 g), mieszane parze warzywa lub mieszane sałatki (200 g), 50 g chleba i 125 jogurtu.

Możesz być także zainteresowany: Żywność Burn out: najskuteczniejszy spalacz tłuszczu schudnąć diety i odkryć bakłażana wody: jak przygotować i jakie są jego zalety?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة