Dieta do smukłej talii i brzucha


  Stracić brzuch To nie tylko problem estetyczny, a także zdrowie. A ryzyko chorób sercowo-naczyniowych, niezależnie od jej wagi, że zwiększa się robi waistlines. Jeśli jest to Twoja sprawa, tutaj jesteś odchudzanie żywności i odzyskać linię talii i zdrowia.

  Brzuch jest jedną z najbardziej uparty, będący stroną, gdzie bardziej ma tendencję do akumulacji obszarów ciała tłuszcz brzuszny. Jeśli zauważyłeś, że w ostatnich miesiącach został zwiększony obwód pasa w wyniku tych dodatkowych funtów, oto Dietetyczny dodatkowa pomoc zmniejszenie centymetrów i cienki pasa. Naturalna pomoc, w oparciu o żywność znajdziesz w spiżarni i nie tylko pomoże Ci stracić tych dodatkowych kilogramów, ale także codziennej diecie bardziej bogate, zróżnicowane i zdrowe.

  1. Odchudzanie talii: 3 klucz żywność

  beztłuszczowe jogurty (Take codziennie, gdyż zwiększa utratę tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicy brzucha), herbata zielona (Pomaga spalić więcej tłuszczu z dwóch filiżanek dziennie, tak długo, jak nie masz nadciśnienia tętniczego lub zaburzeń rytmu serca) i jagody (ich właściwości, takie jak czerwone owoce, korzystnych dla zdrowia)

  2. Pozostałe środki spożywcze

  To ci, pokarmy, które pomagają nam walczyć ze stresem, A to może zwiększyć skłonność do poszerzenia pasa, należy więc dodać do swojej diety niektóre relaksujące składnika. Pokarmy bogate w tryptofan, takie jak tłuszczu mlecznego, banan, ryba, wiśnie&# 8230;, poprawić nastrój. orzechy i drożdże piwne również.

  3. Ograniczenie kalorii

  Rozjaśnić dietę średnio 500 kilokalorii dziennie. Najlepszym sposobem, aby wyciąć kalorii jest zwiększenie spożycia warzyw, owoców i warzyw. Zaleca się, aby wziąć 5-6 porcji owoców i warzyw dziennie, które są bogate w antyoksydanty i błonnik. Jeśli głodny Po południu wziąć posiekane jabłko, nasycające i zdrowe (bogata w rozpuszczalny błonnik i przeciwutleniacze).

  4. Ogranicz spożycie tłuszczów nasyconych i tłuszczów trans

  W celu zmniejszenia ilości tych tłuszczów wybrać najlepszą białego mięsa (królik, kurczak, indyk), beztłuszczowe mleczarskiego. Unikaj kiełbas, masło, wędliny sery, sosy, przemysłowych, smażone wypieków i potraw gotowanych.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  5 + 3 =


  Content Eruptions cutanees vih Intoleranse kaffe Sarveisontelo إيجابيات الصورة