Kiwi złoty: 5 powodów, aby jeść kiwi codziennie złoto

Złoty kiwi urodził się w 1992 roku w NZ, Kiwi kraj, prezentując się jako słodkiego zielonego owocu brata. Różni się on od swojego starszego brata, o A bardziej wydłużone, w górnym końcu, jak korona. Kolor skóry jest trochę bardziej jasne i gładkie że tradycyjna kiwi i slub pulpy jest złoty kolor z czerwonymi lub czarnymi nasionami.

Poza różnicami fizycznymi stosowany złoty smaku kiwi Jest także inny kwas zielony kiwi, ponieważ ta odmiana kiwi został niedawno wprowadzone na rynek hiszpański, jest znacznie słodsze, akcentowane z tropikalnym smaku.

Ale to nie są unikalne właściwości złote kiwi, ponieważ jest bardzo korzystne dla zdrowia żywności. Powiemy wam 5 powodów, dla których będziesz chciał jeść złotym kiwi codziennie.

Dla osób z problemami układu pokarmowego, złoty kiwi jest codziennie rozwiązanie ponieważ złoty owoc jest głównym źródłem błonnika, zwłaszcza skóry, jest gładsza i drobniejsze, jest konsumpcja bardziej znośny, na przykład, soków i koktajli mlecznych.

3. Zawiera kwas foliowy

Jest to niezbędne dla owoców kobiet w ciąży i karmiących, ponieważ jest naturalnym źródłem kwasu foliowego, witaminy B niezbędnych do prawidłowego zdrowia kobiety ciężarnej i płodu.

4. Ma bardzo mało kalorii

Złoty kiwi jest jednym z pysznych naturalnych produktów spożywczych i niskokaloryczne. Zapewnia ona około 80 kalorii na 100 gramów, więc jest to idealne miejsce dla ludzi, którzy są na diecie niskokalorycznej lub dla tych, którzy chcą mantentenerse zdrowe.

5. Jest to korzystne dla chorych na cukrzycę

Pomimo jego słodki smak, złoty kiwi Zawiera on niski indeks glikemiczny, dlatego jest często zalecany dla diabetyków.

Przygotować go do deserów i sałatek, lub po prostu Ciesz gazetę kiwi każdego ranka. Pomoże regulować pracę jelit, jak również dostarczanie witamin do ciała bez wpływu na masę ciała. Ponadto, Świetnie smakuje!

Możesz także chcieć Forskolina: roślina, która pomaga schudnąć i być szczęśliwym i co Bimi i jakie są korzyści dla zdrowia


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − = 8


Erstatning for kød Intoleranse kaffe Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة