Sonia Peña 2014 Kolekcja: Ceny sukienki wiosna [ZDJĘCIA]

marka Sonia Peña Spędził wiele lat poszukuje kobiet noszących ubraniami. Teraz oni zaprezentować swoją nową kolekcję na sezon wiosna / lato 2014 pełen doskonałych sukienki dla gości weselnych, druhen, na chrzciny i komunie lub każdym przypadku, gdzie trzeba iść doskonały i elegancki.

Jego nowa kolekcja nazywa Cotton Club i przywołuje wspaniałe 20s. Sukienki z koronki, pióra szczegółów brokatu, przypominający te z flappers. Styl retro jest tendencja Sonia Peña sezon i zabrać nas bezpośrednio do tych lat poprzez swoje marzenie sukienki.

Znajdź strój lub strój dla druhna jest trudnym zadaniem, ale Sonia Peña znaleźć modele dla prawie każdego smaku. Suknie ślubne z koronki jutro w różnych odcieniach z pasującymi na krótkie kurtek bogatych tkanin jak satyna. Wesele wieczór / noc długie sukienki z plisami, koronki, tafty, tiulu lub tkaniny brocaded, ale zawsze z błyszczącym wykończeniem, które daje tkaninę są nałożone. godmothers ślubne musi wybrać odpowiedni strój na tę okazję, a zwłaszcza ich korzyść. sukienki płaszcz w zakresie od 200 do 350 euro euro i 250 euro fartuchy od 600 euro.

sukienki na studniówkę

noc ślubu lub strona, która jest wymagana, aby przejść z długiej sukni Sonia Peña znaleźć w modelach o różnych stylach, które mogą być dostosowane do tego, co szukasz. Od floaty sukienki z kwiatowymi nadrukami i asymetrycznych długie suknie mocniej z koronką i falbankami dekolty. Kolory na wydruku są sukienki radosny i silny. Dla innych długich sukniach wszystkie kolory są prowadzone. Niebieski i czerwony dominują w najbardziej klasyczny krój długich sukniach, patrząc na elegancki wygląd. Zgodnie z tkanin i cen materiałów mogą różnić się od modelu, ale znaleźć długie suknie od 300 do 500 euro mniej.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 73 = 75


Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo إيجابيات الصورة