maty do jogi: Najlepsze modele [ZDJĘCIA]

Wybierz najlepszy maty do jogi Jest to ważne podczas uprawiania tej dyscypliny bardziej komfortowe i bezpieczniejsze. W ten sam sposób jak joga zyskuje zwolenników, projektowanie jogi maty zostały udoskonalone, aby zaspokoić różne style jogi (Hatha Joga, Bikram Yoga ...).

Co joga mata kupować? Jeśli już odkrył korzyści płynące z tego ćwiczenia, to jest czas, aby mieć odpowiedni sprzęt, a mata jest nieodłącznym towarzyszem dla jogi w najlepszych miejscach.

Jaka jest najlepsza mata do jogi?

Wybierając matę do jogi, podobny do maty, nie jest decyzja, że ​​powinniśmy zostawić przypadkowi lub lekceważyć, zwłaszcza, że ​​to pomoże nam wykonywać różne postawy jogi prawidłowo.

Istnieje szereg pomieszczeń brać pod uwagę nie naruszył ich wyboru, takich jak wielkość, grubość, materiałów (guma, bawełna ...) lub komfortu. Ważne jest również, aby być antypoślizgowe i łatwe do czyszczenia.

Wybierając mata nie dać się ponieść właśnie przez projekt lub przez cenę, ponieważ ważne jest, aby być funkcjonalne, bezpieczne i najbardziej nadaje się do praktyki jogi. Przy tak wielu modeli maty, co wybrać?

Jak wybrać matę do jogi?

Istnieją trzy zasadnicze aspekty do rozważenia przy poszukiwaniu matę do jogi.

  • grubość: Szczególnie jeśli mamy jakieś problemy lub dyskomfort w kolanie, to najlepiej wybrać matę o grubości od 4,5 do 6 mm. Gdybyśmy zamiast mieć żadnego problemu, zwłaszcza gdy wnosimy nasze własne sesje jogi z dala od domu, to najlepiej zdecydować się na grubości 2 do 3 mm.
  • przyczepność: Kluczowym czynnikiem dla bardziej dynamicznych i bezpiecznych ruchów. Patrząc maty o wysokim stopniu przyczepności.
  • tworzywo: Twój wybór będzie miał wpływ na matę jest utrzymywane w dobrym stanie przez dłuższy czas (materiał najlepszy, trwałość). Należy wybrać jogi maty wykonane z materiałów organicznych, a jeśli płótno bawełniane najlepiej.

Slip jogi maty

Osobliwością tych modeli jest to, że antypoślizgowe maty do jogi zapobiec upadkom i tym samym szkodę. Szczególnie polecany dla początkujących, ponieważ w ciągu kilku pierwszych sesjach muszą nauczyć się utrzymywać równowagę będąc jedną koncentruje się na oddychaniu. Z tego powodu lepiej jest czuć się bezpiecznie na macie, aby uniknąć złego poślizg.

Eco maty do jogi

Eco jogi maty są najnowsze. Możemy znaleźć modele dla wszystkich gustów i stylów, w tym dla najlepszego matę do jogi, który ma cenę około 70 euro, choć oczywiście cena jest zgodna z jego jakości. I kolejny z modeli można również zakupić on-line jest mata Oddychaj Oddychaj Flap Mats królik, pot dowód, można dostać się do pralki i suszarki do prania.

Boso Joga Co to klasyczny mat do zastosowania bez butów, boso. Jest biodegradowalny i można je znaleźć w różnych rozmiarach. Wygląda podobnie do poprzednich, około 70 euro. Jeśli spojrzymy na grubym jakości maty, możemy zdecydować się na Gaiam Sol Premium-Grip i za niższą cenę są inne modele takie jak elastyczne maty, joga Rat szkielet.

Gdzie kupić jogi maty?

Mamy możliwość kupić matę w firmie specjalizującej się w materiale sportowego i wyposażenia sklepu lub sklepu internetowego. Coraz szeroki zakres, a wzrosła w tym samym stopniu, że zamiłowanie do jogi.

Aby pomóc w wyborze, zapraszamy do odwiedzenia galerii, gdzie znajdą Państwo jedne z najlepszych jogi maty.

Możesz być także zainteresowany: DIY: Jak sprayu do czyszczenia matę do jogi i odkryć produktów czyszczących i wskazówki do jogi maty.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 86 = 91


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer