Łączenie pokarmów schudnąć 10 i 10 kombinacje idealnie że powinniśmy unikać


  kiedy odchudzanie dieta Nie należy zatem polegać wyłącznie na ograniczenie liczby kalorii. Tak samo ważne, albo więcej, to w jaki sposób poprawnie połączyć żywności, ponieważ może to przyspieszyć lub spowolnić metabolizm. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie są doskonałe kombinacje i co powinniśmy unikać, aby wygrać walkę waga Nie jesteś wykoleić diety.

  1. Kurczak i wołowina

  Jednym z reguły dobrze połączyć grup żywności podczas utraty wagi jest, aby spróbować jeść tych, którzy zachowują trawienne podobieństwa. Tak, powinniśmy starać Nie mieszaj w menu mięso i ryby. Jeśli zdecydujemy mięso, dobrze wymieszać kurczaka i wołowiny lub cielęciny.

  2. orzechy i zboża

  Na śniadanie, wskazane jest, aby to ziaren i orzechów, dwa produkty, które, gdy spożywane razem, zwłaszcza w godzinach porannych, jak wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu Autonomicznego Queretaro, Meksyku, ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie.

  3. zboża

  W następstwie zróżnicowana dieta, nawet chcą utrzymać wagę, konieczne jest, aby uniknąć ryzyka niedobory żywieniowe. Kiedy linia opieka, dobre połączenie z żywności są zboża i warzywa, i razem wspierać proces trawienia.

  4. Rośliny strączkowe i warzywa

  warzywa, niskokaloryczne i roślin strączkowych, idealnie pasują, jeśli chodzi o opiekę nad sylwetka. Można przyjąć, na przykład, porcja soczewicy i dobre danie sałatka; lub możemy również wziąć porcję fasoli i sałatkę naturalnych pomidorów.

  5. warzywa i węglowodany

  warzywa Są żywności, jak wiemy, niskokaloryczne, idealny dla zdrowej diety i pomoże nam schudnąć w tym samym dodatkowo time.In, są łatwo łączyć z węglowodany. Możemy przygotować krem ​​szpinak z pieczywem lub makaron z bakłażanem.

  6. warzywa i białka

  Warzywa są niezbędne w celu ochrony zdrowia i wagi, ponieważ dostarczają wiele odżywcze. Te pokarmy są bogate w witaminy i minerały, a także zwiększenie sytość pomaga kontrolować apetyt. Weź warzyw z potraw białkowych.

  7. tłuszcze i białka

  Kolejna wskazówka, aby zastanowić się, jak łączyć pokarmy uniknąć zaśmiecania jest połączenie tłuszcze i białka aby ustabilizować poziom cukru i zwiększają uczucie sytości. Mogą być łączone, na przykład, jogurt i orzechami lub jogurtu i czarny czekolada, słodycze dotyku.

  8. Kawa i owoce

  Inna kombinacja żywności, która również pomaga nam kontrola wagi łączy się przy śniadaniu kawa i owoce sezonowe. Kawa prowadzi nas moc i pomaga nam się dzieje, podczas gdy owoce, oprócz tego, że niestrawne, daj nam cukrów, witamin i błonnika.

  9. Octopus i warzywa z grilla

  Jak o bogatym racja ośmiornicy podawane z grillowanymi warzywami? kontrolowaniu kalorie To nie oznacza w żadnym wypadku nie można jeść dobrze i zdrowo, i to danie jest dobrym przykładem na lunch. Dostarcza niezbędnych składników odżywczych i mało kalorii.

  10. serem i warzywami

  Jeśli chcesz cieszyć się kawałek ser Tym bardziej lubisz, to lepiej, aby połączyć na przykład z niektórymi sałata lub kilka plasterków naturalny pomidor. Tak więc, mniej jeść, jak warzywa i warzywa zwiększają uczucie sytości, aby lepiej kontrolować apetyt.

  11. Połączenia, których należy unikać: warzywa i mleko

  Podobnie, istnieje wiele kombinacji produktów, które są najlepiej unikać, jeśli dbamy o linię. Wśród nich, zawierają mieszaninę warzywa z nabiału, od jego składu aminokwasy Inaczej jest w niektórych przypadkach może powodować problemy trawienie.

  12. Mięso i ryby

  Innym partnerstwo że musimy unikać w tym samym posiłku, a najbardziej wskazane, aby zdecydować się, na przykład, przez mięso obiad i ryba obiad, który zawsze będzie lżejsze i mniej kalorii. Prosta końcówka szukać najlepszą dietę.

  13. Jaja i ryby

  Inna kombinacja, która, o ile to możliwe, również powinny unikać tej samej żywności są jaja i ryba, Ponieważ różne kompozycje, jak to ma miejsce z innymi, mogą one wpływać na proces trawienie co znacznie wolniej.

  14. Mięso i jaja

  Innym stowarzyszenie, jako eksperci doradzają odżywianie, należy unikać, jeśli dbamy o wadze i wygrać bitwę na skali. Najlepiej unikać mieszania mięso i jajka. Jeśli jedzenie było mięso, lepiej książkę dla jaj obiadowych.

  15. Makaron i ziemniaki

  Inna kombinacja produktów, które, o ile to możliwe, najlepiej przyjmować oddzielnie. Ma to na celu uniknięcie podejmowania w tym samym posiłku makaron i ziemniaki. Najlepiej, jak w przypadku innych produktów spożywczych, to wziąć jedną rzecz w porze lunchu i kolacji na inny, pozostawiając wybór i bez wyświetlonego menu niezrównoważony.

  16. Pieczywo i ciasta

  Kolejna wskazówka o kombinacjach spożywczego przy stosujące dietę, która pomoże nam zadbać o masę i jednocześnie zapewniamy wszystkie składniki odżywcze. chleb i pasta jest inna kombinacja, która jest najlepiej unikać w tym samym posiłku. Możemy zrobić makaron, na przykład, w przemyśle spożywczym, i chleba na kolację.

  17. Warzywa i owoce

  warzywa i owoce Są dwa pokarmy, które mogą być również bardziej wskazane, aby wziąć oddzielnie. W tym przypadku możemy podjąć warzywa przy obiedzie, pozostawiając owoce, które są niezbędne we wszystkich zdrowa i zrównoważona dieta, na przekąskę lub połowy rano.

  18. Ser i owoce

  Kolejne zalecenie, że możemy brać pod uwagę przygotowując menu, które pomagają nam utrzymać idealną wagę, a nawet stracić tych nadwaga. Pozwoli to uniknąć gromadzenia się w tym samym posiłku ser i owoce. Lepiej nie dokończyć posiłek z owoców, jeśli robimy to z serem.

  19. Zboża, chleb

  Jeśli weźmiemy zboża, Na przykład, przy śniadaniu, nie lepiej wziąć chleb, które możemy zarezerwować na kolację lub gdy piknik, podejmowania toast pełnoziarnista. Zboża, jak wiemy, że lepiej jest być integralną zdrowszą dietę.

  20. Jaja i szpinak

  Najlepiej jest unikać jajka i szpinak w tym samym posiłku. Powodem jest to nic innego niż te ostatnie zawierają substancje, które mogą hamować absorpcję żelazo przedstawić w jajach. Zażycie szpinak w żywności, pozostawia jajka dla następnego. Porady dla dobrej diety.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  62 + = 68


  Content Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo