Dieta dieta zupa cebulowa, kroki

Właściwości jako diuretyki, oczyszczanie, saciante lub niskokaloryczne (20 na 100 gramów gotowanej cebuli) sprawia, że ​​jedzenie w gwiazdy składnika zupa że wykonane z innych warzyw (seler, kapusta, papryka&# 8230;) jest podstawą dieta które nie bez okolicznościowych obietnic starań, aby pomóc Ci schudnąć w szybki sposób. Dieta, jest bardzo mało kalorii i ograniczający z niektórych pokarmów, nie jest zalecane do naśladowania więcej niż tydzień. Do wznowienia normalnej diety, ważne jest, aby uniknąć ekscesy i przestrzegać zdrowej i zbilansowanej diety, aby zapobiec tzw efekt odbicia, czyli odzyskanie wagi.

Dieta zupa cebulowa, którego głównym efektem jest, aby oczyścić organizm z toksyn, aby uniknąć między innymi zatrzymanie płynów i obrzęk, jest podzielony na kilka etapów, wprowadzając jedzenie jak dzień minął.

  • Dzień 1: Wziąć zupę cebulową (bulion tylko) i cały lub domowy sok owocowy.
  • Dzień 2: cebulowa i warzywa (surowy, gotowane, grilla na parze).
  • Dzień 3: zupa cebulowa, owoce i warzywa.
  • Dzień 4: zupa cebulowa, owoce, warzywa, a od tego dnia można pić odtłuszczone mleko.
  • Dzień 5: zupa cebula, pomidory (3), ryb lub mięsa (kurczak, indyk) pieczonych lub rusztu.
  • Dzień 6: zupa cebula, warzywa, ryby lub mięso.
  • Dzień 7: zupa cebula, warzywa, zboża (ryż brązowy) i owoców.

Jak zrobić zupę cebulową

Musimy do przetwórstwa kapusta (Średnia) cebule (6) pomidory (6) seler (3) zielony pieprz (2), szczypty soli. Gotować wszystko prawidłowo obrane i pokrojone na garnku z dużą ilością składników wodnych.

Możesz być także zainteresowany: Jak przygotować wodę ogórka schudnąć diety i odkryć bakłażana wody: Jak przygotować i jakie są jego zalety?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 + = 66


Content Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo