Szczupłe uda i nogi szybko

Dziś oferujemy niezawodne ćwiczenia możemy zrobić w domu szczupłe uda i nogi. istnieją pewne najbardziej oporne obszary ciała podczas usuwania nagromadzonych kilogramów tłuszczu i dodatkowe, ale przy odrobinie praktyki i wytrwałości osiągnąć nasz cel. Czy można wynająć?

Wzdłuż ćwiczenia, plan diety

Schudnąć i ton najbardziej opornych obszarów. Wszystko w jednym z ta prosta Bezpośredni plan ćwiczeń atakować nogi i uda. ćwiczenie, którego efekt można zintensyfikować jeśli towarzyszy właściwą dietę, aby schudnąć.

Tak więc, na przykład, jeśli głównym problemem jest nagromadzenie cellulitu powinien postępować zgodnie ze dietę o niskiej zawartości soli. To nie pomaga zbyt dużo jedzenia mięsa lub produktów w opakowaniach. Jest to najlepszy zakład na Dieta bogata w owoce i warzywa, dając odrobinę koloru do potraw z barwników spożywczych (czerwony, żółty, pomarańczowy), aby promować krążenie krwi. Ponadto, jeśli jesteś palaczem, to ważne jest, aby zrezygnować z tego szkodliwego nałogu.

Ponadto, może być zainteresowany: Żywność przechowywania tłuszczu w biodrach

I po tych poprzednich rad rozważyć nasz plan do wykonywania sukces, teraz zauważa najlepsze ćwiczenia schudnąć szybko uda i nogi.

Smukłe nogi i uda w domu

Szczupłe uda i nogi w domu szybko i sprawnie Jest to łatwiejsze niż myślisz. Proponujemy serię ćwiczeń, które mogą sprawić, że spokojnie w domu lub na siłowni. Uwaga!

  1. Uda i pośladki: Leżąc na podłodze, zegnij prawe kolano i trzymać się za ręce, biorąc ją do piersi. Mamy do 30 i odzyskać pozycję wyjściową. Powtórz ćwiczenie z drugą nogą, sześć razy w sumie. To ćwiczenie pomaga rozciągnąć mięśnie w tylnej części ud i pośladków.
  2. descontracturar ramiona: My pochylił się i położył prawą rękę na podłodze, wyciągając lewą rękę i obracanie tułowia. Utrzymujemy pozycję przez 30 sekund. Powtarzamy ćwiczenie z lewą ręką na podłodze. Ćwiczenie 6 razy w sumie.
  3. wzmocnienie ud: Stoimy na nogach i złożyć je (tak jakbyśmy kucki), utrzymanie wagi skoncentrowane kostki i proste. lekko nachylone do przodu, ramiona tworzące kąt 90 stopni pomiędzy udo i łydkę. Powtórz ćwiczenie 10 razy.
  4. jędrne nogi: Z nogi rozprzestrzeniania się, mamy przodu i do tyłu prawą nogę, a potem w lewo. Utrzymujemy pozycji 15 sekund. Jeśli mamy problemy z równowagą, możemy postawić się twarzą do ściany i odpoczynku ręce. Powtórz ćwiczenie 10 razy z każdej nogi.
  5. Potwierdzamy tyłu ud: Z nogami razem i klejone i zamkniętych obcasach. Wznosimy nasze palce i stawiamy na piętach, trzymając pozycji przez kilka sekund. Powtórz ćwiczenie 10 razy.
  6. wzmocnić łydkę: Z złączonymi stopami, zgięcie i podnieść lewą nogę (do przodu jest trudniejsze niż z powrotem, ale bardziej skuteczne). Następnie lekko podnieść prawą piętę nad ziemią. Umowy abs i pośladki.
  7. wzmocnić kolana: Wykonało się z ugiętymi kolanami, w pozycji kucznej. Wykonano 10 skoków i dotykając ziemi, ugnij kolana do absorbowania wstrząsów. Plecy powinny pozostać lekko wygięte do przodu.
  8. Toning posterior udo: Stojak z rozciągniętym tułowia lub siedzi na krześle z nogami tworzy kąt 90 stopni. Podnieś nogę rysując linię prosto. Mamy utrzymać pozycję dziesięć sekund. Powtórz ćwiczenie 10 razy.
  9. rzeźbiarskie nogi: My zgiąć jedną nogę do tyłu, pięta dotyka wewnętrzną część uda. Plecy powinny być proste i ramiona rozluźnione. Umowy abs i pośladki. Pozostaje w tej pozycji przez 10 sekund. Powtórz ćwiczenie 10 razy.
  10. rotacje biustAby zakończyć plan ćwiczeń, ten ostatni będzie się rozciągać i rozluźniać. Aby to zrobić, bierzemy rączkę miotły lub szczotki i umieścić ją na ramieniu. Utrzymujemy otwarte ramiona i zaczął prawo rotacji tułowia i lewo. Wykonaj ćwiczenie przez około 5 minut.

Możesz być także zainteresowany: Przyczyny Przysiady: Wszystkie korzyści i Jennifer Lopez Wskazówki dla stonowanych ramiona


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − 81 =


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron