Jak schudnąć w ciągu tygodnia ćwiczeń i diety

Czy jesteś zdecydowany stracić tych dodatkowych funtów? Oto niektóre dodatkowa pomoc, aby uzyskać schudnąć w ciągu zaledwie jednego tygodnia, z dieta i szkolenie stosowne, najlepsze połączenie, aby wygrać bitwę na skali.

Jest to, że zastaw kilka miesięcy temu po prostu siedzieć cię teraz wydaje się zmniejszyły rozmiar? Przede wszystkim cicho, bo tak łatwe, jak zdobywanie tych dodatkowych funtów może być stracić. Więc wystarczy postępować zgodnie z właściwy plan: Dieta i ćwiczenia, idealne równanie odzyskać wagę. Chociaż w ciągu tygodnia nie można dokonywać cudów w tym czasie, czy można dostać bardziej stonowanych i lżejsze fizyczny, zwłaszcza jeśli chodzi o po prostu stracić kilka funtów. To nie stracić 10 kilogramów w ciągu tygodnia, ale można dostać się od 2 do 3 kilogramów w szybki sposób. Zobaczmy, jakie są klucze do schudnąć w 7 dni.

Jednym z najważniejszych jest pić wodę, co najmniej 2 litrów dziennie do zwalczania zatrzymywanie płynów i zachęcać usuwanie tłuszczu, szczególnie z najbardziej upartych obszarach (brzuch, uda&# 8230;). Stracić tych dodatkowych funtów i czuć się bardziej pasuje, musisz Zacznij dzień z jogurtem i kawy (Z odtłuszczonego mleka i bez cukru). Przez południem i wczesnym popołudniem, owoce są najlepszymi sprzymierzeńcami, ponieważ są one bogate w substancje odżywcze i niskokaloryczne. Nie wyjmować chleb, ale ma mniejsze porcje. Co należy unikać są mięso, mleko i produkty serowe. I mieć pewność wyników, przekąski i napoje unikać słodkich, a także napojów alkoholowych. Lepiej zdecydować się na napoje, takie jak kawa lub herbat ziołowych również pomóc schudnąć.

ćwiczeń odchudzających

Wraz z jedzeniem, trzeba dbać ćwiczenia fizyczne, gdyż nie tylko przynosi wiele korzyści, ale jest to najlepszy sposób na kształt i dźwięk ciała, jak schudnąć. Jeśli do tej pory masz pokazane siedzący tryb życia, dobrze jest zacząć od umiarkowanego wysiłku fizycznego. Coś tak prostego jak chodzenie może pomóc, i wiele, spalić kalorie. Istnieją również inne ćwiczenia, które pomogą nam schudnąć, są zabawne jak skakanka lub tańczy z hula hoop, sojusznikiem aby spalić kalorie podczas tonowania pośladków, nóg i brzucha.

Zobaczmy niektóre proste ćwiczenia, aby uzyskać szczuplejsze ciała. Leżeliśmy na boku podłogi, na macie, i podnieść nogę do kąta 90 stopni z miednicy. Wracamy do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 20 razy. Zmienić pozycję i zrobić drugą nogę. To ćwiczenie jest również dobre dla redukcji cellulitu, a także można zrobić w dowolnym miejscu (w domu, na plaży&# 8230;).

Innym ćwiczeniem jest umieścić stojąc z nogami lekko rozstawione. Jesteśmy krok naprzód, i zginać kolano, wywierając siłę na ziemi. lekko wyginać tylną nogę i odzyskać pozycję wyjściową. Powtórz 10 razy z każdej nogi.

Możesz być także zainteresowany: Korzyści z owsa woda dieta i lista sportowej diety: 10 najbardziej skuteczne.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 1 =


Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo عيون منتفخة