Najskuteczniejszymi owoce trawienne dla ciała


  jeść owoce Codziennie -The zaleca się przyjmowanie 5 sztuk owoców i warzyw dziennik jest najlepszym sposobem, aby dbać o nasze karmienie i nasz zdrowie. Nie tylko są one jednym z najlepszych źródeł odżywcze równie istotne jak witaminy i minerały, ale może też być najlepszym partnerem, aby dbać o nasze trawienie. Jakie są najbardziej trawienia owoców? Zobaczmy listę które powinny być zawarte w naszej diecie, jeśli stwierdzimy, że nasze trawienie spowalnia.

  1. Ananas

  Ananas jest szczególnie ceniona, ponieważ zawiera bromelaina, dobre trawienie białka. Pożądane jest, aby podjąć naturalny (Deser), ale możemy również dodać kilka receptur jak sałatek. ananas Plus trawienny, To jest dobre dla debugowania i zmniejszyć stan zapalny.

  2. Awokado

  Owocem tysiąc funkcji jest wyjątkowym źródłem włókno i tłuszcz zdrowy promowanie trawienie ponieważ stymuluje funkcje w trzustce i wątrobie. Wspierają one również betacarotones stać witaminy, składniki odżywcze chroni błony śluzowej przewodu pokarmowego.

  3. Papaya

  orzeźwiający i pożywne owoce, cenione ze względu na zawartość enzymów trawiennych, takich jak papaina. papaja Jest to idealny owoc na deser, jeśli zrobiliśmy posiłek bogaty w białko, ponieważ ułatwia wchłanianie. Jest również dobrym lekarstwem na nudności, ból brzucha i biegunkę.

  4. Kiwi

  Możemy wziąć na siebie deser, po południu lub w połowie rano nawet dodać do śniadanie Oprócz opieki, jeśli promować trawienie pasażu jelitowego. Kiwi, plus pożywne, promować trawienie. A jeśli chcesz, aby pomnożyć efekty, łączy w sobie deser z kiwi, papai i ananasa.

  5. Jabłko

  jabłko Jest to jeden z zdrowszą żywność, a wśród jego właściwości również obejmuje trawienie za, ze względu na zawartość w danym rodzaju włókna, pektyna, Również zapobiega zaparcia fermentacji jelitowej i pomagają kontrolować złego cholesterolu.

  6. Banany

  Wśród składników odżywczych, które zapewniają banany jest również jego zawartość kwas foliowy, rodzaj witaminy B dobra na trawienie, ponieważ pomaga jelito może wchłonąć bez problemów z odżywcze żywność. Banan ma wiele właściwości, jako doskonałe źródło energii.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  73 − 63 =


  Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة