10 jogi postawy w celu zwiększenia elastyczności


  Joga jest jedną z dziedzin, które pomagają nam zadbać o kondycję zarówno na fizyczny jako emocjonalny. relaks Istotne jest, aby uwolnić się od stresu i napięć i uzyskać postaw lub asan zgłosimy oczekiwanych korzyści. joga, Wśród innych korzyści, ponieważ pomaga nam wzrost elastyczność aby uaktywnić mięśnie i stawy. Elastyczność jak się starzejemy i siedzący tryb życia efekt jest stracone, więc ważne jest, aby konkretne ćwiczenia aby pomóc nam zachować go, ponieważ będzie to również uniknąć niedogodności jak sztywność, nagromadzonego stresu, bólu mięśni lub zmęczenie. Joga, w tym przypadku, może być doskonałym sprzymierzeńcem. Zobaczmy, jakie są 10 najbardziej zalecane w celu poprawy pozycji ELASTYCZNOŚĆ ciało.

  1. Uttanasana

  Pozycja, która odbywa się stały i składający się z wyginając ciało dobrze rozciągają mięśnie. Mamy zginać w talii i rozciągnąć swoje ramiona w dół do kostek z tyłu trzymając się za ręce. Jest to bardzo proste podejście, ale to musi być zrobione poprawnie, trzymając nogi prosto i unikanie chude plecy.

  2. utthita Trikonasana

  zwany także Rozszerzony postawa Triangle. Stoimy stojąca, nogi rozprzestrzeniania się. Z otwartymi ramionami, w dół po lewej stronie, na ziemię ręką. Druga ręka powinna zostać rozszerzona na drugiej stronie.

  3. Balasana

  O postawa dziecka. Idealnym miejscem na relaks ciała. Stoimy na kolanach ze złączonymi stopami i podbicia w dół. Brzuch umieszczone na kolanach, lekko rozstawione, i staramy się opierać głowę na podłodze, podczas gdy wyciągnięte do przodu ręce.

  4. Utthan Pristhasana

  stanowisko Iguana, idealny dla wzmocnienia mięśni, zwłaszcza pleców. Leżymy twarzą w dół z założonymi rękami i spoczywa na podłodze. Rozciągnąć swoją prawą nogę do tyłu i na lewo, mamy zginać się do przodu, aby być na wysokości ramion i wsparcie dla stopy na podłodze.

  5. Nastawienie Bandha Sarvangasana

  Wywołany także Pozycja most, które jak sama nazwa wskazuje jest, aby most z organizmu. Kładziemy się na plecach, a kolana ugięte, wspiął się na biodro. Tymczasem obniżone ramiona do tyłu i przeciągnął ramiona pozostawiając je poniżej bioder.

  6. Vrksasana

  znany także jako ułożenia drzewa, który wymaga elastyczności i równowagi, ale jest idealny do zwiększenia koncentracji. Mamy wstać i utrzymać równowagę na jednej z nich, podczas gdy druga noga to miejsce na łydki lub uda drugiej nogi. Jeśli ćwiczymy i elastyczność pracowali dobrze, następnym krokiem jest, aby podnieść swoje ramiona prosto do emulowania gałęzie.

  7. Cat Pose

  My rozbił się na podłodze na czworakach. podczas Flex kolumna w dół, podnieś głowę i towarzyszyć wdychanego powietrza powoli. Kłaniamy wydech przy składaniu głowicy kolumny w dół. Ramiona muszą być zawsze rozciągnięty.

  8. Utkatasana

  krzesło pozy. Stoimy stoi z lekkim rozkroku i kolana zgięte, a my się ramionami. To ma pozostać w tej pozycji przez kilka sekund przed pobraniem oryginału.

  9. Viparita karani

  prosta pozycja że oprócz pracy mięśnie nóg, poprawia relaksację i promuje krążenie krwi. Leżeliśmy na podłodze twarzą do góry, twarzą do ściany, bo co to jest wspieranie nogi prosto na niego i przytrzymaj go przez 5 minut. Możemy pomóc umieszczając poduszkę pod plecy.

  10. Upavistha Konasana

  Skończyło się z nieco bardziej skomplikowany postawy. Jest to znane jako postawa duży kąt zgięcia do przodu i, co odbywa się posiedzenie. Jest co zgięciu do przodu nogi jak otwarty i trzymając palce. Ramiona mają również pozostają rozciągnięte.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  8 + 2 =


  Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة