Zaślubiny: Najbardziej oryginalne pomysły 10 [ZDJĘCIA]

Pedidas oryginalnej strony i romantyczny. Czy jesteś zdecydowany zapytać małżeństwo ze swoim partnerem? Oto najbardziej oryginalnych pomysłów zaręczyn nigdy wcześniej nie widział.

Pedidas pierwotnego małżeństwa

  • Romantyczne zaręczyny ręka. Jedną z możliwości byłoby odbyć się w miejscu, które liczy się z wielkiego ciężaru emocjonalnego do ciebie, na przykład, miejsce, gdzie można udać się na pierwszej randce lub gdzie ogłosił swojego partnera lub zadeklarowana swojej.
  • Zaślubiny muzyczny ręka. W tym sensie można wynająć kwartet smyczkowy, grupę muzyczną, tuńczyka mariachis lub, jeśli wolisz coś bardziej tradycyjne. Jednym z pomysłów jest, aby zaprosić swoją dziewczynę lub facet na kolację, a na koniec wieczoru poprosić ją o rękę z muzyką w tle.
  • Organizuje flashmob. W poprzedniej linii muzycznej, oferujemy możliwość wyboru najbardziej oryginalny, zrób flashmob ze swojej ulubionej piosenki. Aby to zrobić, trzeba zaangażować dużą liczbę ludzi, takich jak, na przykład, swoją rodzinę i przyjaciół. W Sieci można znaleźć wiele pomysłów, wśród których znaleźć inspirację.
  • Organizuje ukrytej kamery. Kontynuując wnioskowanej oryginalnego i tanie strony, nie przegap następny pomysł. Zazwyczaj można iść na kolację z partnerem i wybrać kogoś, kto będzie odpowiedzialny za tworzenie zabawną sytuację prowadzącą do zaręczyn.
  • odtworzyć utworu. Tak oryginalny, a przede wszystkim ekonomiczny zapytać małżeństwo partner jest zorganizowanie gry zabawy, w którym utwór do śledzenia, aby osiągnąć ostateczny cel: pierścień. Na przykład, można przygotować zwroty lub zdjęcia trasy, więc twój partner nigdy mieć więcej ciekawość i zaskoczenie będzie większa.
  • Zamówiony w mediach. Jeśli szukasz uporządkowanej intymnej, a następnie strony, nie polecam tę propozycję. I zasięg mediów pomnożyć swój wniosek do granic możliwości. Jedną z opcji jest, aby skontaktować się z radiotelefonem, aby ułatwić swoim partnerem. W ten sposób można przekazać swoje uczucia do swojego partnera i poprosić ją o rękę żywo.
  • Zaślubiny w ogrodzie. Jeśli masz duży ogród w domu, możesz poprosić swojego ogrodnika do koszenia ogrodów z tych słów, które należy poświęcić swój zaręczyny.
  • Zaślubiny w lustrze. Tego typu wniosek może być zwieńczeniem romantyczny wieczór. można wyjść na kolację lub zorganizować romantyczny wieczór w domu. Po zakończeniu kolacji Twój partner znajdzie się w lustrze w łazience lub pokoju frazę „Wyjdziesz za mnie?”.
  • Zaślubiny na billboardzie. Aby to zrobić, trzeba iść do biura i zatrudniania tych usług, ale propozycja małżeństwo warto, nie sądzisz? Na ogrodzeniu można dołączyć zdjęcie swojego partnera lub, jeśli wolisz, romantyczny obraz dwóch z frazę.
  • Gra świateł. Jeśli mieszkasz w domu lub mieć domek, jest to jeden z najbardziej romantycznych opcji, które mogą organizować. Opuścić dom w całkowitej ciemności. Weź partnera na zewnątrz i jak wcześniej włączyć światła strategicznie znaleźć czekać frazy.

Nie przegap również następujące wskazówki do organizowania doskonałe pożegnanie, odkryć najlepsze prezenty z których można zabawić swojego partnera lub najbardziej romantyczne frazy można wydać.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 − = 52


Homme qui se sent femme Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo إيجابيات الصورة عيون منتفخة