Jak się ubrać na wesele: 10 błędów, które nie powinny zobowiązać


  Jak się ubrać na wesele: 10 błędów, które nie powinny zobowiązać. Masz ślub i nie jesteś pewien, w co się ubrać? Możemy powiedzieć, że 10 błędów, które nie powinny zobowiązać się ubrać na wesele, wskaż je i nie należą do nich!

  Jeśli masz ślub, to nie powinno być jedynie zwracać uwagę na trendy zaproszonych każdym sezonie, ale nie zapomnij Ci listę błędów, które nie powinny zobowiązać się ubrać na wesele, na pewno nie będzie rozmawiać z gospodarstwa lub przenoszenia wyglądać staroświecki lub nie na miejscu. Więc najlepiej jest, aby dołączyć do tych dziesięciu błędy i unikać ich!

  1. Nie należy nosić biały

  Pierwsza rada możemy ci dać, nie zawsze wybierać białą suknię, aby przejść do ślubu zaproszenia, ponieważ To jest tradycyjnie ograniczony dla panny młodej, które powinny być gwiazdą swoich czasów. O ile wyraźnie nie pytają para z jakiegoś powodu wybrać inny kolor.

  2. Dźwięki, które należy unikać

  Niektóre kolory lepiej ich unikać, zwłaszcza jeśli jesteś przesądny lub wiedzieć, jakie są młodzi, takich jak żółty, które mogą być związane z pechem, lub innych barw, które mogą powodować problemy, takie jak czerwony lub fioletowy.

  3. Nadmierne dekolty

  Czasami przy wyborze gość weselny, możemy sobie pozwolić na ryzyko trochę więcej niż zwykle, ale bez wulgarnych. Nadmierne necklines'd lepiej ich unikać, zwłaszcza jeśli ceremonia będzie kościół. Zostaw je na bardziej nieformalnych okazjach, gdy nie zwracają uwagi.

  4. Suknie zbyt krzykliwe

  Jeden błąd w celu uniknięcia, jeśli jesteś gościem na weselu, to nosić ubierać zbyt krzykliwe, ekscentryczny który przyciąga uwagę obchodów. Najlepiej jest wybrać wyrafinowany wygląd, który nie musi być sukienka, masz inne opcje, z odrobiną połysku i elegancki, ale pamiętaj, że bohater nie ty!

  5. Długa sukienka czarny

  Dzięki długich sukniach z uroczystości można uzyskać spektakularny wygląd, tak długo jak nie wybrano czarny pełna wersja. Przed decydując się na czarnej lub kombinezon, wybierz w tym duchu tylko jedna strona, lub górnej lub spódnica lub żakiet, i umieścić notatkę koloru z akcesoriami. I, podobnie jak biały, nie jest zalecany do linków jeśli jesteś zaproszony.

  6. sukienki noc, na każdą okazję?

  Te, choć szlachetne długie suknie nie są odpowiednie dla wszystkich weselach. Jest więc lepiej, aby wybrać suknię ślubną w zależności od tego, czy koktajl, bankiet lub buffette, i oczywiście strój wieczorowy nie jest wskazany plaża ślub.

  7. Suknie szczelne lub bardzo krótkie

  Na weselu robisz nie zawsze obecny z ubierać zbyt krótki, sukienki powyżej kolana, lepiej zostawić je na inny czas. Wyglądają zbyt sexy lub folie Są one całkowicie nieprzydatne do tych wydarzeń. Lepiej wybrać koktajlowe sukienki można znaleźć w wielu sklepach.

  8. Wygodne buty

  Kochasz taconazos? Zapewniamy, że nie jesteś jedynym miłośnikiem tych butów, ale trzeba pamiętać, by nie przesadzić z wysokością obcasów. Zawsze należy pamiętać, że nie wiem, aż co przedłuży czas uroczystości, które będą testować swoje nogi. Pod koniec nocy, można chodzić bez problemu, jeśli wybrały wygodne buty. Ale jeśli nie można się im oprzeć, niosąc zapasowy jeśli nie zniesie środku ślubu.

  9. akcesoria odpowiednie do okazji

  Wybierając akcesoria należy zapłacić tyle samo uwagi i opieki, sukienki, bo nie zawsze uważają, że wygląd jest kompletny tylko z sukni. Cnozdrza kolczyki i torebka Musi być doskonale połączony ze obuwie.

  10. torby shopper

  Nawet jeśli jesteś zadowolona z nowego shopper bag styl lub XXL, zostawić go w domu, jeśli jesteś ślubie. Protokół wskazuje, że lepiej wziąć sprzęgło lub mała torebka dla tych okazjach. To jest najlepsza dla strój ślubny, i znacznie bardziej elegancki. XXL pozostawia znowu gdzie nie trzeba iść tak dalej.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  6 + 1 =


  Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer