Suknie dla gości weselnych 50s stylu: Bardziej rocznika strój [ZDJĘCIA]

Suknie dla gości weselnych: Styl lat 50-tych. Jesteś zaproszony na wesele i chcą pokazać off zabytkowe wygląd? Poniżej prezentujemy sukienki i zabawy inspirowane przez rok 50 bardziej elegancki. Odkryj je!

Vintage inspirowane wygląd jest bardziej modne niż kiedykolwiek. Podczas gdy w przeszłości skupiliśmy się na starych sukien ślubnych w tym przypadku mamy do czynienia wzory są przeznaczone dla osób, które chcą nosić stylu retro.

I to jest to, że każdy jest większa liczba zbiorów najlepszych projektantów, którzy zdecydują się przejść do tego stylu sukienek dla gości weselnych. Odkrywamy wtedy najbardziej eleganckich wzorów.

Ale my nadal znaleźć sukienek dla gości weselnych inspirowanych 50. Wśród tych projektów warto zauważyć, że garnitury z plisowanych spódnic w połączeniu z bustier i związanymi z tyłu szyi. Jest idealnym modelem dla tych bardziej odważnych osób, które chcą się skupić na jej powierzchni cięcia.

W związku z powyższym wniosek linii prezentujemy bardziej klasyczny wariant obejmuje elegancką bluzkę bez rękawów z pasującymi tiulu i satyny w pastelowych odcieniach. To spojrzenie jest idealny na wesela organizowane w czasie ciepłych pór roku.

Vintage sukienki Party: kolekcje 2015

Zaproszonych do rozstrzygnięcia przez ten typ sukienki na ten rok, nie może zabraknąć główne kolekcje najbardziej znaczących firm odzieżowych.

Zaczęliśmy przeglądzie propozycji Christian Dior 2015. Wśród głównych cech francuskiego domu warto zwrócić uwagę na jakość projektów prezentowanych w formie plisowanych spódnic w odcieniach pastelowego różu i turkusu.

Tymczasem firma US DKNY On proponuje sukienki rocznika imprezę w czarną skórę, nadaje się tylko dla zaproszonych najodważniejsi.

Tymczasem projektant Karla Spetic 2015 Kolekcja obejmuje skomplikowane wzory i sukienki tiulu z eleganckimi kombinacjach kolorystycznych.

Skończyliśmy przegląd klasycznych sukienek z propozycji Oscar De La Renta i Aleksander Moqueen, które koncentrują się na ponadczasowy urok czarnych rur sukienki; natomiast, Simone i Peter Pilotto Rochas Oni wybrali dla wyższych wolumenów sukienki.

Nie brakuje również te inne propozycje na ferie zimowe 2015, tańsze stroje i piękne długie wakacje lub innych sukienki eleganckie wesele dla gości.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − = 12


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron