La Sposa Bridal 2015: Pełna kolekcja [ZDJĘCIA]

La Sposa, kolekcja suknie ślubne 2015. Chcesz odkryć nową kolekcję ślubny w przyszłym roku? Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące Suknie ślubne La Sposa 2015.

La Sposa jest jedną ze spółek odniesienia w modzie ślubnej. Podobnie jak wiele innych zostały już wykonane domy, La Sposa przedstawia ekskluzywną kolekcję sukien ślubnych 2015. Chciałbyś je odkryć? Potem ujawni wszystkie tajemnice.

La Sposa 2015, szczegóły dotyczące nowej kolekcji

Jedną z głównych cech nowej kolekcji sukien ślubnych La Sposa na przyszły rok jest jego uniwersalność. I to, że mamy bardzo heterogeniczny zbiór we wszystkich gustów i wszystkie panny znajdzie swój ideał dla samego projektu, kocham swojego partnera.

Ponadto, kontynuując ślubne trendy mody na przyszły rok, La Sposa przedstawia narzeczonych, którzy noszą z powrotem do powietrza, drukując bardzo kobiecy i zmysłowy dotyk na swój wygląd. Krótko mówiąc, mamy kolekcję ślubny naprawdę stylowy, wyrafinowany, delikatny, a przede wszystkim przeznaczony dla wszystkich narzeczonych. Descubrámoslos!

kolekcji Bridal 2015 La Sposa

Zaczynamy przegląd z klasycznym modelu z długim ogonem i wykonane z satyny. Ten tradycyjny design podkreśla szczegóły w kamieniach szlachetnych, z którą organizm ma na swoim przodzie iz tyłu.

Teraz mijaliśmy suknia ślubna w linii poprzedniej tradycji. W tym przypadku, ten kombinezon ma żadnych szczegółów jak brokaty lub, na przykład, koronki, tylko przerywa prostota tego model pasa w rozkwicie. Występuje w kolorze czystej bieli, można podkreślić za pomocą suplementów.

W dalszym ciągu, tym razem z eleganckiego wzornictwa, które zwiększą swoją figurę. Jest to suknia ślubna przedstawiane z ukochaną dekoltem, wykonana z satyny i marszczona na górze.

Kolejne suknie ślubne to elegancki pasemka Scenografia ramiączek z dekoltem i rhinestone informacji w tej. Należy również zauważyć, że ogon pochodzi z tyłu sukni, drukowanie wygląd wyrafinowanym powietrzem.

Skończyliśmy przeglądając kolekcję Bride Sposa 2015 z syrena projekt sylwetka, z gładkim ciałem pracował kochanie dekolt i koronki szczegóły i brokatów.

Chciałbyś odkryć nowe kolekcje ślubne na przyszły rok? Oto zbiór Jesús Peiró, Victorio ślubne i Lucchino stroje na przyszły rok, ślubne wzory YolanCris 2015 lub suknie ślubne Isabel Zapardiez na następny rok.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 4


Content